Co do mojego nowego divera
Odpowiedz do tematu

emef
[Usunięty]
: Co do mojego nowego divera
Poniewaz paczka jest juz w Polsce i jutro powinna trafic do mnie to zaczynam na paskami.
Nie jestem bardzo z tematem obeznany (po za tym ze wiem iz Hirsh to zlo), wiec pomyslalem ze podpytam co byscie do tego zaproponowali (zdjecie sprzedajacego):


Od razu dodam ze skory raczej nie wchodza w gre bo sie reka poci i pasek dosc szybko nie nadaje sie do niczego. Po za tym to diver wiec pasek tez nie powinien bac sie wody.
Szerokosc to 22mm.

Moj pierwszy pomysl to Maratac z zolta nicia. :)
MAm tez czarna plaszczke ale to chyba nie bedzie dobra kombinacja...

Ostatnio zmieniony przez emef 2010-11-14, 09:22, w całości zmieniany 1 raz
:
emef, graty! Orient rewelacja choć mnie się widzi raczej czarny!
Maratac to niezły pomysł - taki jak TEN powinien pasować!
Przy okazji warto rozejrzeć się za jakąś fajną gumą!

:
Gumiak :!:
O taki :
http://cgi.ebay.com/22mm-...=item3cb2756821

Mam, używam, jestpanzadowolony :-)

Blaz
[Usunięty]
:
Alamosie, to jest khmm... gorszej jakości pasek. :mrgreen:

Tak jak Kadarius napisał: materac. Albo guma. Bonetto rzecz jasna. :mrgreen:

:
Ty jesteś paskowy melepeta oraz zbokuch, więc nie ma cię co słuchać, bo człowiek wogóle by z samym paskiem chodził :lol: ...
Ta guma co pokazałem- mam, używam, nie mam uwag. W zasadzie to lubię je bardziej niż gume którą miałem do Monstera, a podobno ona jest jakaś taka madafka-genialna ...

: Re: Co do mojego nowego divera
Zastartowal bym z materacem przeszytym na zolto. Z pewnoscia bedzie ladny komplecik i od strony uzytkowej tez idealnie /woda/. Jesli czarne gumy to dalbym cos w stylu gumy seiko lub hirsh extreme /drogi/ - Niekoniecznie te, ale optycznie powiekszone przy uszach a nie plaskie nalesniki, ktore mi osobiscie w zadnym diverze sie nie podobaja.

Pozdr
strix

:
jak guma to bardzo fajne są waniliowe . :D

Blaz
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
W zasadzie to lubię je bardziej niż gume którą miałem do Monstera, a podobno ona jest jakaś taka madafka-genialna ...


Genialna jako kajdanki. :mrgreen: Ja zawsze "gumowe" (bo raczej to jest beton niż guma) paski od diverów Seiko daję jako przykład pasków, które należy wywalić do kosza, bo noszenie ich to nieporozumienie. W porównaniu z "gumowymi" paskami Seiko to każdy pasek jest rewelacyjny. :mrgreen:

emef
[Usunięty]
:
Dzieki za propozycje.

Hirsh Extreme wyglada niezle ale cena jest troszke przegieta.
Pomysle o wanilii ale rozwazam tez jakas mega zolta gume tak zeby pasowala do tarczy (choc to bedzie raczej opcja wakacyjna) i jak narazie nic specjalnego mi w oczy nie wpadlo.

:
Jak na mój gust to założenie żółtej gumy to będzie całkowita porażka!!! - fajny efekt uzyskała guma przeszyta przewodem w kolorowej izolacji (w tym przypadku to był kolor pomarańczowy przy orange big mako) i takie zestawienie byłoby OK - czarna guma przeszyta na żółto!!!

:
Żółta guma nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Materac z żółtym szyciem, lub Bonetto... - popieram szanownych przedmówców!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
+1, żółty Materacyk


:
Tak, taki materac to będzie wypas z tym Orientem!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Też bym optował za Maratacem, dodatkowo moe std coś, mają kilkanaście nowych kolorów:
http://www.gnomonwatches....tsearch=&page=1

FORZA Robert!
RK WRT
Blaz
[Usunięty]
:
Prezesso w Zgierzu pokazywał nato z gnomowatches. Był w opłakanym stanie...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.