M185SP - elegancki kawaler!
Odpowiedz do tematu

:
Napisz mu że robisz to w imieniu wielu użytkowników którzy u niego kupowali, nie będzie pękał, ja kupowałem jako sszwedo.

:
sszwedo napisał:
Napisz mu że robisz to w imieniu wielu użytkowników którzy u niego kupowali, nie będzie pękał, ja kupowałem jako sszwedo.




Pewnie Svedosie :lol: , ale pamiętaj że tutaj to co może "przyciąć" to ew. róznica w cenie miedzy ofertą detal na Taobao a zakupem paru sztuk. Jak zobaczy że mu jakiś Taobao user "porkrada" rynek na kilkaset $ - to się chłop może zdrażni :wink: ... Mam nadzieję że nie - każdy z nas kupił u niego po pare sztuk już ...

Tak wogóle, to ja nawet teraz myślałem żeby mu dołożyć z $10 za fatygę - wyjdzie po $2 za zegarek, agent Taobao dokłada 10%, więc i tak wyszło by taniej - ale z tym "wyczuję klimat" :wink:

andre
[Usunięty]
:
anduril poinformuj Zer0 bo sie tam miota na kizi :wink: jeszcze sie zalapie na nastepna ture.

:
A może pójdzie po rozum do głowy, pacnie się w łepetynę i pomyśli że może o Sea Gulle ofertę poszerzyć. :lol:

zer0
:
ja czytam czytam, ale kasy nie mam :(

:
Alamo, w temacie prowizji dla Majfrenda masz moje błogosławieństwo. Uważam, że za dobrą usługę należy się dobra zapłata.

:
To chyba zrozumiałe że pokrywamy wszelkie koszty.

:
OK! Tak zrobię.

zer0 - nic nie bój, zbieraj :wink: Będą jeszcze okazje :wink: ...

Poza tym - jeśli spodziewasz się tam jakiejś porady od pana trwale niezdolnego do czynności honorowych - to zazdroszczę samopoczucia :D

:
możei ja sie kiedy załapie na inną turę zegarków naszego forum , tyllko że ma już kolejkę zegarków które muszę ... przygarnąć

zer0
:
że gdzie się spodziewam? nie skumałem :oops:

:
Na KiZi chyba pytałeś ?

Tam możesz liczyć na opinie wybitnych specjalistów do spraw chińskich :wink: - ci bardziej doświadczeni widzieli "chińczyka" raz. Na cudzych zdjęciach :lol: Jeden - SphinX - użytkował. Ale prawdy nie powie, bo się boi.

:
kubama napisał:
...Uważam, że za dobrą usługę należy się dobra zapłata.


Witam,

Swieta racja :wink:

anduril
[Usunięty]
:
Co do rekompensaty, oczywiście jak najbardziej.



Edit - nikt nie reflektuje na wersję z rzymskimi indeksami?


:
Przyglądąłem mu się, ale jakoś mi wskazówki nie pasiły.

:
ALAMO napisał:
A taken jeden Pludrak :lol:



Dobra, szykuje sie druga partia :



1. anduril

2. ROBAK

3. darekmp3







szkoda że się nie załapałem na pierwszą turę :cry: :cry:



ale już z niecierpliwością czekam na nastepną :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.