Citizen Isaac Newton
Odpowiedz do tematu

:
Nie żebym marudził - ale na moje oko to te teleskopy co założyłeś są ... krzywe :?:

:
Zastanawiam się, czy nie pasowałby taki pasiek:



tylko że to żółty z granatem, żółty z czarnym byłby w sam raz.

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
Imo niespecjalnie :grin:

Blaz
[Usunięty]
:
Tym bardziej że to pach z russtime, więc po tygodniu będziesz musiał kupić nowy. :wink:

:
No nie przesadzajmy z tą jakościa pasków z Russtime, miałem Paner 01, służył dobrze i służy dalej kolejnemu Kumotrowi, ten poniżej był noszony przez syna, teraz używam ja i też ma się się jeszcze nie zeszmacił:


Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
Blaz
[Usunięty]
:
A ja panera wyrzuciłem po miesiącu. Potem drugiego miałem jeszcze krócej niestety...

:
A póki nie znajdziemy paska, jeszcze kilka fotek na bransolecie:






Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
sergserg
[Usunięty]
:
Miodne foty.

:
Pisalem w innym miejccu ale powtórze- mnie tarcza kojarzy się z zaćmieniem częściowym ciał niebieskich, więc blisko astronomii- zainteresowań Newtona. I mały OT do sergserga: czytałem Twój ciekawy wywód nt. Omegi i konkluzję, że Omega produkuje zegarki Omega i poniekąd repliki zegarkow Omega w tym samym czasie i miejscu :mrgreen: (proces z Costco...) Mała schizofrenia . zardz

Reservoir dogs ...
:
zardz napisał/a:
Pisalem w innym miejccu ale powtórze- mnie tarcza kojarzy się z zaćmieniem częściowym ciał niebieskich, więc blisko astronomii- zainteresowań Newtona. I mały OT do sergserga: czytałem Twój ciekawy wywód nt. Omegi i konkluzję, że Omega produkuje zegarki Omega i poniekąd repliki zegarkow Omega w tym samym czasie i miejscu :mrgreen: (proces z Costco...) Mała schizofrenia . zardz

Chcę to mieć tu na forum ten wywód !

:
Mam nadzieję że sergserg nie obrazi się za cytowanie bez pozwolenia:
Jeszcze śmieszniejsze jest to, o co Omega pozywa:
"The court today hears arguments in Washington on Omega’s bid to use a copyrighted logo on its watches to block Costco’s sales. Costco’s allies, among them EBay Inc. and Amazon.com Inc., say a ruling for Omega would also imperil sales of second- hand items and even the lending of library books. "

Costco zostało pozwane o nieprawne używanie znaku towarowego Omega na sprzedawanych zegarkach! Idiotyczne, ale i sprytne.
Costco broni się , że taka zasada powodowałaby kwalifikację sprzedaży na rynku wtórnym także jako złamanie praw autorskich (bo prawna byłaby tylko sprzedaż zegarków ze znakiem Omega przez oficjalny kanał dystrybutorski, a reszta niby z tej samej fabryki, ale to podróbki, po nie mają oficjalnego klepnięcia).
Wygląda więc na to, że Omega wytwarza zegarki Omega, a równocześnie produkuje też podróbki tych zegarków :)
To wycinek tematu pt.,, Omega vs szara strefa" na kmziz, natrafiłem na niego szukając pewnych szczegółów nt. Speedmastera. Pouczająca lektura. zardz

Reservoir dogs ...
:
Dziś na gumce, w rzeczywistości wygląda to nieco lepiej:












... i na pasiaku:












Ostatnio zmieniony przez teston 2010-11-21, 08:54, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
Teston czemu zrezygnowałeś z bransolety? Przecież jest rewelacyjna! IMHO na pasku to nie to samo...

Wzorem kilku innych Kumotrów wypisałbym tutaj marki i modele swoich zegarków, ale obawiam się że mogłoby zabraknąć miejsca :D
:
Ponizyles Newtona tym nato :wink: - dobierz mu cos szlachetnieszego kurcze.

s.

Blaz
[Usunięty]
:
W tym nato wygląda... świeżo, w tym silikonie nie. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.