Citizen Isaac Newton
Odpowiedz do tematu

: Citizen Isaac Newton
Narazie parę fotek:














Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
Blaz
[Usunięty]
:
Dużo tu się dzieje. :shock: :wink:

:
nie za bardzo kumam o co biega na tarczy i co ma do tego Newton . Zegarek wygląda dość oryginalnie i zjawiskowo , podoba mi się ten pozorny nie ład .

:
Na tarczy wiele się dzieje, ale ładnie.

:
Chwaliłem już w innym miejscu, ale spełniając spamerski obowiązek pochwalę i tutaj.
Ale Teston - zdejmij tą blachę i złóż jakiś ładny pasek!
Bo zegarek jest bardzo ciekawy.

sergserg
[Usunięty]
:
Dorzucam fotki swojego egzemplarza:




Co ciekawe, kaliber to częto spotykany Eco-Drive H570, jak tutaj:

za to ciekawie opisany na tarczy: lewa górna to przedłużona wskazówka minut chrono (do 30 min.)

Tarcza jest 3D, rysunek piękny, wzór tła nie jest jednolity. Do tego odjechane wskazówki.

Ostatnio zmieniony przez sergserg 2010-11-03, 01:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Santino, narazie czeka mnie trudniejsza sprawa: legalizacja :wink:
A ze zdjęciem bransolety się nie śpieszę: po pierwsze jestem brasoleciarz a po drugie jest naprawdę bardzo porządna: solidna, stalowa i polerowana.

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
teston, spoko, żartuję sobie.
Ale zegarek naprawdę mi się bardzo podoba i wydaje mi się, że na fajnym kroko pasku będzie super wyglądał.

A z legalizacją, to ja odwrotnie robię - najpierw legalizuję, a potem kupuję.
Ale niestety to dłużej trwa. No chyba, że jakiś tani zegarek, to nie legalizuję w ogóle. :-)

:
Dzieje się sporo na tarczy, ale ma coś fajnego w sobie :smile: Brązowe kroko i dla mnie gitara :smile:

:
Świetny zegarek, gratulacje i szczere wyrazy nienawiści najgłębszej!
Zostaw mu tą bransoletę- dobrze na niej wygląda, idealnie imo komponuje sie z kopertą i ogólną, barokową stylistyką tarczy tego cudaka.
W ogóle Citizen ostatnio bardzo pozytywnie mnie zaskakuje za sprawą, m.in. mojego Meccanico. Ten Newton, Citek z repetycją minutową którego pokazywał niedawno Serg...kto wie, może wkrótce jakaś bateryjka ze stajnie Citizena...

:
Ano właśnie - generalnie nie miałem dobrego zdania o projektantach Citizena - poza niektórymi diverami, to reszta zegarków była taka nijaka taka.

Ale ostatnio coraz częściej mi się podobają. Np. taki:


tudzież taki:

:
Kroko mówicie, a ja jestem znany raczej z łamania wszelkich zasad (jak miałem pilota to nosiłem go na stalowej bransolecie). A tego Newtona widziałbym ... na jakiejś porządnej gumie :mrgreen:

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
Teston, a dlaczego on w ogóle jest Newton? :roll:

Foch und Ch.
:
Ja go tak nie nazwałem, ale się domyślam. Kiedy zobaczyłem go na zdjęciach Sergserga pierwsze słowo, jakie przyszło mi na myśl brzmiało: GENIEALNY.

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
Mnie też męczy co to komplikacja ma powiązanie z I. Newtonem :?:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.