Hamilton X-Wind
Odpowiedz do tematu

:
Z tymi mechanizmami wymagającymi smarowania zaraz po kupnie to ja mam taką teorię - te zegarki stoją czasami po parę lat (!) na wystawach, jeżdżą ze sklepu do sklepu itd. Mając pecha można trafić na taki. Mój Atlantic też miesiąc po zakupie trafił do serwisu, gdzie go przesmarowali. Ale nim go kupiłem, przez ok. rok oglądałem "mój" egzemplarz na wystawie w TT, z wyciągniętą koronką. Toż to ma prawo wszystko spłynąć w cholerę.

:
A jaki dokładnie model(tzn. mechanizm..) zardz

Reservoir dogs ...
:
zardz, jeśli pytasz o ten mój, to jest to Eta 2893.

:
Nadeszła pora, żeby zakończyć OT i nakierować temat na odpowiednie tory :grin:




Blaz
[Usunięty]
:
Moim zdaniem baaardzo ciekawie. :grin:

:
Nikon daje radę, ale jeszcze go nie wyczaiłem. Zdjęcia nie są takie jak chciałem :sad:

:
dają radę te fotki . ..

:
kurde, masakrujesz moja psychikę tymi fotkami. Juz miałem zainwestowac w jakis mega taktyczny nóż z mega stali, a tu znowu ten X-Wind. ;)
Miałem łocza na VJ7750. Certine DS Pilot Chrono. Rzadko spotykany model. Werk chodził spoko, ale gdy się naczytałem kiedys na kizi o awariach VJ, to ze strachem naciskałem przyciski stopera. Sprzedałem bo... jakos mi nie podszedł generalnie.
Ale X-Wind to X-Wind. jak to mówią na forach ASG: +100 do lansu :) Najbardziej mi sie podoba duża ilość kręciołków i guzików :) Bo ten burdel na tarczy juz mniej. Ale i tak jest spoko.

:


:
Echhh, lepiej nic nie napiszę .. :evil:

:
Na tych fotach wygląda lepiej niz w rzeczywistości : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Takie "se"

: Film reklamowy Hamilton X-Wind
Kumotry pomóżcie. Jako świeżo upieczony posiadacz X-Winda chciałem sobie przypomnieć jeden filmik reklamowy który widziałem kiedyś.
Na jakims dworcu, gośc czeka na kobitę, nerwowo zerka na zegarek. Oczywiście na X-Winda. Potem cos tam... nie pamiętam szczegółowo. Ale fajny był :)
Ten filmik jakiś czas temu miał na aukcji jakiś sprzedawca hamiltonów. przejrzałem obecne i nie znalazłem. Na jutubie też jakies reklamy tylko z akrobacjami lotniczymi.
Może ktos kojarzy ten filmik i zapoda linka. Będe wdzięczny.

:
Ale nie to?
http://www.youtube.com/watch?v=XqD_h0JAgH4

:
Może to i to, ale nie jestem pewny. Kojarzę jakieś pociągi właśnie, samolot przelatujący... Ale ta reklama dotyczy kilku modeli Hamiltona. Tamta chyba była tylko dotycząca X-Winda. I muzyczka była zdaje sie fajniejsza. Sam juz nie wiem, ale dzieki.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.