REVUE THOMMEN LHOTSE EXPEDITION 1988
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: REVUE THOMMEN LHOTSE EXPEDITION 1988
Podczas mojej ostatniej ekspedycji na ebay.com znalazłem coś takiego:




Zainteresował mnie ten niebanalny model. Co to jest? Revue Thommen Landmark, ale edycja specjalna wydana z okazji wyprawy na Lhotse w 1988 roku.

Tarcza 24-godzina, kompas słoneczny, szafir, kwarcowa ETA. 37mm bez koronki, 10mm grubości, 20mm pasek. Stan NOS do kupienia za 210 dolarów z wysyłką ze Szwajcarii. Co wy na to? :wink:

:
brzydkie :razz:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
sie mnie podoba'

:
Tarcza ładna koperta spoko , bezel bez złota i wskazówki srebrne .. ogólnie mniej bi -color i byłby super

:
Brzydal :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
O zastosowanie mnie chodzi! I może o grawerkę. :mrgreen:

:
I tak brzydal.

sergserg
[Usunięty]
:
Nie czuję tego watcha. Nie wszystko co jest odmienne od standardów jest od razu na plus. A w tym jest ciut za dużo formy, a treść na tym nie korzysta. Ale gdyby sobie darowali ten zewnętrzny bezel i zegarek byłby tylko taki, jak w środku, to by sporo zmieniło.

Blaz
[Usunięty]
:
A ja idąc na Lhotse bym go założył. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-10-21, 22:42, w całości zmieniany 1 raz
:
...a oni go zrobili z części, co to się im zostały i nie wiedzieli co z nimi zrobić...

:
Doprawdy paskud jakich mało :razz:

Foch und Ch.
:
Co by nie mówić - niebanalny :)

Chociaż też mi się nie podoba :lol:

Blaz
[Usunięty]
:
No właśnie - niebanalny! :mrgreen:

sagvartok
[Usunięty]
:
A mnie się podoba, choć wiele by zyskał gdyby był w wersji czarno-biało srebrnej, bez tych 'złoceń'.

:
A możecie mi wytłumaczyć po co ten bezel się podnosi,bo chyba nie po to żeby sobie paluchy na szczycie lhotse odmrozić :mrgreen:

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.