Casio Edifice Red Bull Racing LE
Odpowiedz do tematu

:
Jak dla mnie za dużo na tarczy się dzieje...na spotkaniu widziałem i zegarek jest wporzo...ale jajec nie urywa mi (Rudolfowi tak) : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Blaz
[Usunięty]
:
Rudolfowi jaja urwało??? Wsadziłeś je do zamrażarki?? Inaczej ich nie uratujesz!! :mrgreen:

:
Zegarek ma głównie odmierzać czas, a nie urywać jaja ... :mrgreen:

:
...hotwax, to zależy gdzie założysz i jak zapniesz...

:
hotwax napisał/a:
Zegarek ma głównie odmierzać czas, a nie urywać jaja ... :mrgreen:

Maxio napisał/a:
...hotwax, to zależy gdzie założysz i jak zapniesz...Obrazek



Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-10-27, 00:54, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek napisał/a:
hotwax napisał/a:
Zegarek ma głównie odmierzać czas, a nie urywać jaja ... :mrgreen:

Maxio napisał/a:
...hotwax, to zależy gdzie założysz i jak zapniesz...Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek


O i skomentował ten co to się w topiku obok chwali swoimi "skromnymi" 17 centymetrami : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
O i skomentował ten co to się w topiku obok chwali swoimi "skromnymi" 17 centymetrami : )

17cm w NADGARSTKU :twisted: , Wam, zboki, pijaki i złodzieje, wszystko tylko się z jednym kojarzy... :wink: :grin: :grin:
A wydawało mi się, że się na forum zegarkowym rejestruję ... :wink: :wink: :grin: :grin:

Blaz
[Usunięty]
:
Autentyczna historia.
Dwie dziewczyny w liceum zastanawiały się czy 20cm to słuszny rozmiar czy nie. Postanowiły poprosić o poradę takiego, co miał w szkole sławę tego o dużym... rozumku. :mrgreen: Spytały się go więc: 20 cm to duży czy nie? Odpowiedział: ale chodzi o długość czy obwód? :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Autentyczna historia.
Dwie dziewczyny w liceum zastanawiały się czy 20cm to słuszny rozmiar czy nie. Postanowiły poprosić o poradę takiego, co miał w szkole sławę tego o dużym... rozumku. :mrgreen: Spytały się go więc: 20 cm to duży czy nie? Odpowiedział: ale chodzi o długość czy obwód? :mrgreen:


Bardzo dobra odpowiedź...nie od dziś wiadomo że liczy się fi a nie długość : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
fajny ten Edward,
Rudi - jakby ci się znudził to pamiętaj o mnie ;)

Wozu
[Usunięty]
:
Dzięki za reckę fajnie się czytało.
No tarcza dynamiczna... bardzo dynamiczna :)
Wygląda świetnie, ale do mnie nie przemawia :)
Gratulację i niech się nosi!

:
Rudolf wiesz że mam Twoją zawieszkę?

FORZA Robert!
RK WRT
:
Możesz mi ją odesłać z jakimś ładnym paskiem :)

Blaz
[Usunięty]
:
Hehe, sprytny plan Rudolfie. :mrgreen:

:
Dziś od rana chodzę w rodowym kilcie :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.