szybkie pytanie o Samuraja
Odpowiedz do tematu

: szybkie pytanie o Samuraja
Po co są te czarne wypustki na kopercie samuraja? Mocowanie czegoś (jeszcze go nie rozkręcałem) czy ozdoba? :?:


Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-01-28, 11:56, w całości zmieniany 1 raz
:
...Tomirek, to są guziki do uruchamiania tuneli czasoprzestrzennych...




...czyli takie coś co to się nic z tym nie robi bo można popsuć

:
No to lepiej nie dotykam :mrgreen:

:
...lepiej nie tykaj, bo niewiadomo gdzie Cię przeniesie...

:
zepsute jest. Dotknąłem i dalej siedzę za biurkiem w pracy

:
Panowie, jaja sobie robicie z Don Tomirro. Nic się nie przeniesie. Najpierw trzeba to wydłubać a dopiero pod tym jest magiczny przysk i tego nie wolno dotykać! :mrgreen:

Foch und Ch.
:
Tylko uważaj...naciskanie każdego z osobna lub max 3-ech to jeszcze luz i da się kontrolować...jeśli zaś naciśniesz 4 jednocześnie to już jest loteria gdzie Cię rzuci : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Tomirek - bo to trzeba wydłubac - wziasc w dwie rece tylko palcami wskazującymi i kciukami aby byly te otworki zablokowane i usiąść na tym... Jak po godzinie Cie nigdzie nie przeniesie to możesz puścic przyciski a potem odesłac do sprzedawcy bo jest zjebanany... :twisted: :mrgreen:

:
no dobra, jeszcze tylko 45 min siedzenia i powinno mnie przeniesc - zablokowalem dwa otworki wiec nie rzuci mnie gdzie popadnie. cholera, strasznie ciezko pisze sie wiadomosci nosem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
moim zdanie a nie mam samiego to są zawory helowe , choć pogłoski o tunelach też już gdzieś słyszałem

:
No kurde balans!!! Palec mi się omsknął i puściłem!!! Muszę od początku godzinę trzymać... :evil:
No dobra, zaraz go wkładam pod siedzenie i od początku godzinke odliczam :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Tomir 2010-10-06, 16:11, w całości zmieniany 1 raz
:
CZARY! Pierdnęło, huknęło, błysnęło i przeniosło mnie do domu :shock: :shock: :shock:

Te Japończyki to jednak mają tą technikę :shock: :shock: :shock:

waldii
[Usunięty]
:
Nie ciskaj tego za mocno bo to nieraz lubi odlatać :cool:

: Re: szybkie pytanie o Samuraja
Tomirek napisał/a:
Po co są te czarne wypustki na kopercie samuraja? Mocowanie czegoś (jeszcze go nie rozkręcałem) czy ozdoba? :?:

To Big Brother :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Gdyby to był włoski zegarek z pewnej manufaktury na P, to na temat tych wypustek miałbyś stworzone osiemdziesiąt legend i płaciłbyś ekstra 1200 PLN za każdą wypustkę. A tak sprawa jest prosta: twórca Samuraia zażyczył sobie czterech dziur z boku, potem nachlał się sake, Shinkansenem pojechał na dziwki i tyle go widzieli. Szef Seiko zobaczył dziury, stwierdził, że za duży przeciąg w kopercie jest i kazał je zalać czarną mambą. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.