Alpha której już nie ma
Odpowiedz do tematu

: Alpha której już nie ma
Słowem wstępu ... nowy nabytek poczyniony na chwilowym (lub dłuższym) zachwytem złotymi zegarkami.
Tym razem też wygrała ciekawość .. czym była marka Alpha zanim z szwajcarskiego brandu poszła w
małe żółte rączki i stała się najpopularniejszą marką tworzącą homage watches.
Nie była to taka zwykła manufaktura z Szwajcarii , największą karierę zegarki te zrobiły w USA i UK.
Głównie zegarki Alpha były zamawiane w Szwajcarii i sprowadzane do re-selerów poza rynek Europejski .
Często do nazwy brandu na tarczy zegarków dodawano znak alfa z alfabetu greckiego taki jak na tarczach i koronkach Alphy HK .

Trochę zdjęć







:
Dobra Alpha nigdy nie jest zła, a ten staruszek nieźle wygląda, nie rozróżniam tylko czy on jest menski czy damski :wink:

:
Męski jak na vintage 35 mm bez koronki i 41 lug to lug

:
Damka Sylwestrze, damka :-)

:
Dla menciźny, kiedyś chopy były mniejsze ;)

:
Ja zawsze byłem duży, ale nie taki jak Spinneros :wink:

:
"Dla menciźny" chyba z Korei Północnej ...

:
A ja zawsze byłem większy niż Pinneros :D

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Dłuższy Robercie, dłuższy, a to jest pewna różnica. :wink: :wink:

Blaz
[Usunięty]
: Re: Alpha której już nie ma
hotwax napisał/a:

Często do nazwy brandu na tarczy zegarków dodawano znak alfa z alfabetu greckiego taki jak na tarczach i koronkach Alphy HK .


Ale przecież według Najmądrzejszego z Mądrych, Słoneczka Stowarzyszenia Alpha dodaje znak z alfabetu greckiego tylko dlatego, że podrabia Omegę. :lol: :lol:

:
Wydawało/wydaje :grin: mu się to jedynym logicznym wytłumaczeniem ... Po co sprawdzać, jak się WIE ...

:
Przeszukując odmęty internetu i ebay , trafiłem na modele ze znakiem "alpha" w zegarkach z lat 40 -tych .
Prezes zawsze wie lepiej kto z kim lepiej się zna

Blaz
[Usunięty]
:
To już wtedy Omegę podrabiali? :shock: :mrgreen: :mrgreen:

:
Nieee, zaczęli podrabiać w dniu gdy skośnookie szmatławce i plugawce kupiły prawa do marki ;) Taki wicie rozumicie, matrix. Klik - i gut słis kłalita. Klik - i wstrętna chińska potrupka :P

:
Omegę podrabiali na zapas, jeszcze zanim powstała... Słuszna jest linia Partii :grin:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.