Tribus i dywizjon 303
Odpowiedz do tematu

: Tribus i dywizjon 303
Wrzucałem niby w newsy i do Krzyśka Warda bo to jest marka związana z nim, ale myślę, że można wrzucić osobny temat.

https://youtu.be/ENKV97Pnep0



Marka stosunkowo młoda, korzystająca z całego doświadczenia Ch.Warda i mająca tę samą bazę produkcyjną. Projekt też moim zdaniem ciekawy.

https://tribus-watches.com/pages/303-squadron

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Santino,
Grubo poszli, nie?
Może się okazać, że najlepiej kapitalizujacym na historii związanej z Polską zegarkiem będzie produkt brytyjsko-szwajcarski. hmmm

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Nieprawdopodobne... hmmm

:
Woytec,

Co jest nieprawdopodobne?

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Marketing.
Taka kasa za kawałek starej podkładki w zupełnie przeciętnym zegarku to mistrzostwo.

:
Mi się ten projekt podoba. A znając wykonanie obecnych Ch.Ward (a to ta sama baza produkcyjna i te same fabryki) to nawet przy tej cenie ten zegarek się nie ma czego wstydzić. hmmm

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Szymon napisał/a:
Mi się ten projekt podoba. A znając wykonanie obecnych Ch.Ward (a to ta sama baza produkcyjna i te same fabryki) to nawet przy tej cenie ten zegarek się nie ma czego wstydzić. hmmm


Moim zdaniem projękt wybitnie przeciętny.

A co do robienia szumu wokół kawałka blachy, to mam breloczek do kluczy z amelinum w kształcie samolocika zrobiony z wręgi rozbitego Hurricane'a. Chyba piątaka mnie kosztował. Złomu z rozbitych samolotów na Wyspach jest na ciężarówki.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek napisał/a:

Moim zdaniem projękt wybitnie przeciętny.


Też tak myśle. Z drugiej strony - trudno zrobić naprawdę oryginalnego pilota, a do tego te na klasyczne wzory wciąż sa chętni.

:
Erolek napisał/a:
Szymon napisał/a:
Mi się ten projekt podoba. A znając wykonanie obecnych Ch.Ward (a to ta sama baza produkcyjna i te same fabryki) to nawet przy tej cenie ten zegarek się nie ma czego wstydzić. hmmm


Moim zdaniem projękt wybitnie przeciętny.

A co do robienia szumu wokół kawałka blachy, to mam breloczek do kluczy z amelinum w kształcie samolocika zrobiony z wręgi rozbitego Hurricane'a. Chyba piątaka mnie kosztował. Złomu z rozbitych samolotów na Wyspach jest na ciężarówki.

Pozdrawiam
Eryk

Otóż to.
Oglądając materiał reklamowy pomyślałem o ludziach modlących się do kawałka starego drewna bo im powiedziano, że pochodzi z krzyża na którym umarł Chrystus.
Mechanizm podobny :roll:

:
Ciekawe z czego są tarcze z meteorytu :D

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Tarcze "z meteorytu" (z czego by nie były) przynajmniej wyglądają ciekawie ale kawałek zardzewiałej blachy pod deklem... facepalm

:
Qrde myślałem, że po wstępie z Churchillem polecą z Aces High Iron Maiden :))

https://www.youtube.com/watch?v=Xg9aQvjMS60

Ostatnio zmieniony przez Toyota 2020-09-14, 13:40, w całości zmieniany 2 razy
:
Woytec napisał/a:
Tarcze "z meteorytu" (z czego by nie były) przynajmniej wyglądają ciekawie ale kawałek zardzewiałej blachy pod deklem... facepalm


Żeby sprzedać coś przeciętnego za nieprzeciętna cenę trzeba wymyślić do tego nieprzeciętną "mitologię". Tribus poszedł w blachę... i tak dobrze że bez przestrzelin czy innych "atrakcji" typu "pasek z nieotwartego w czasie skoku spadochronu" (nówka sztuka tylko raz używany)... :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
wszystkie brzydkie, no w ostatezności te gmt ujdą. Farera mi przypominają.

FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.