Nowe nabytki 2020
Odpowiedz do tematu

:
qbapiasek, nie ma dla żółtych żadnych świętości... ;) ,ale jest super! pifko

Promaster
:
QiQ, qbapiasek, pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Gratulacje , ładne zegarki pifko

:
qbapiasek napisał/a:
...szafir z ar, ceramiczny bezel...i cena... :P cool
Wykonanie jak za ok. 5-6 stów to jest jakiś kosmos...(chociaż nie wiem czy to nie błąd cenowy ...

Nie błąd - teraz czarny jest na wyprzedaży w tej cenie, a zielonego za ~730 wyrwać można :idea: :idea: - Gratulacje :!: pifko
.
.
.
Edit:
Jest i zielony za ~600 :idea: pifko

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2020-06-17, 22:24, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:
qbapiasek napisał/a:
...szafir z ar, ceramiczny bezel...i cena... :P cool
Wykonanie jak za ok. 5-6 stów to jest jakiś kosmos...(chociaż nie wiem czy to nie błąd cenowy ...

Nie błąd - teraz czarny jest na wyprzedaży w tej cenie, a zielonego za ~730 wyrwać można :idea: :idea: - Gratulacje :!: pifko
.
.
.
Edit:
Jest i zielony za ~600 :idea: pifko


To sie pochwale ze ja dałem rowno 520pln z dhl cool plus 29pln vatu od deklaracji Majfrenda

:
Teraz to mnie zaimponowałeś... pifko cool :))

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
qbapiasek napisał/a:
Fazi napisał/a:
qbapiasek napisał/a:
...szafir z ar, ceramiczny bezel...i cena... :P cool
Wykonanie jak za ok. 5-6 stów to jest jakiś kosmos...(chociaż nie wiem czy to nie błąd cenowy ...

Nie błąd - teraz czarny jest na wyprzedaży w tej cenie, a zielonego za ~730 wyrwać można :idea: :idea: - Gratulacje :!: pifko
.
.
.
Edit:
Jest i zielony za ~600 :idea: pifko


To sie pochwale ze ja dałem rowno 520pln z dhl cool plus 29pln vatu od deklaracji Majfrenda

Pierwszy nawsio :))

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Mnie zastanawia to 29zł VATu - a raczej ile razy więcej kosztowała obsługa sprawy 'odzyskania' przez Państwo tak zawrotnej kwoty :złośliwiec:

:
Machu napisał/a:
Mnie zastanawia to 29zł VATu - a raczej ile razy więcej kosztowała obsługa sprawy 'odzyskania' przez Państwo tak zawrotnej kwoty :złośliwiec:


Nie przesadzajmy to robiła dhelowa agencja...dostałem SMS, wszedłem na stronę i zapłaciłem, tyle obsługi celnej - 3 minuty - wcześniej chcieli jakieś potwierdzenia, tym razem widać wystarczyło to co napisał wysyłający.

:
No to faktycznie się usprawniło ;)

A oni sobie nie doliczają za taką usługę :?: Bo kiedyś jak zamawiałęm z USA to kurierzy sobie liczyli dodatkowo za odprawę hmmm

Ostatnio zmieniony przez Machu 2020-06-18, 12:55, w całości zmieniany 1 raz
:
Machu napisał/a:
No to faktycznie się usprawniło ;)

A oni sobie nie doliczają za taką usługę :?: Bo kiedyś jak zamawiałęm z USA to kurierzy sobie liczyli dodatkowo za odprawę hmmm


Chyba nie, płaciłem teraz te 29 i tyle miałem na rozliczeniu podatku, ostatnio z Japonii podobnie, dhl tyle ile naliczył podatku tyle sobie zazyczył, w sumie to poczta z tego co pamiętam dalej sobie liczy jakieś tam opłaty za odprawę? Bo w tym roku coś płaciłem, ale nie pamiętam czy liczyli coś oddzielnie, kiedyś to było jakieś parę złotych chyba 8 czy coś takiego.

:
Trafił się, jak ślepej kurze ziarno. Od szedł, ja szedłem, to poszliśmy razem ;)




:
Już jakiś czas temu kupione podczas wycieczki do Lublina :D
Dzięki Z_bych ;)




:
pg22, no nareszcie :D

Służę uprzejmnie :))

[ Dodano: 2020-06-18, 20:34 ]
QiQ napisał/a:
qbapiasek, nie ma dla żółtych żadnych świętości... ;) ,ale jest super! pifko


Ale to w sumie ich swietosci :D ;)

:
Z_bych, taki okres ze na nic czasu nie bylo...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.