Prośba o wsparcie w konkursie na Instagramie :)
Odpowiedz do tematu

:
Cabi napisał/a:
Głos oddany.
Dystans - 1 głos do pierwszego miejsca.
strix może jeszcze podbij gdzieś.


Dałem na FB, do znajomych, na forum inne i chyba to wszystko co mogę. Nie chcę prywatnie docierać do swoich followersów na IG bo to wykracza poza pewne granice moim zdaniem. Francuz spamuje ludzi prywatnymi wiadomościami na IG do tego stopnia, że obcy mi ludzie przysyłają zrzuty i piszą, że poszło na mnie, bo koleś ich irytuje również swoją fotą zmontowaną powiedzmy średnio udanie w PS ;)


Dzięki wielkie wszystkim raz jeszcze!
pifko :)

:
:))

No i mamy remis. ;)

:
Poszło :)

No i strix na I miejscu pifko

Pozdrawiam,
Wojtek
:
Poszło :)) Powodzenia pifko

:
Jest wyścig, są emocje :D
Poszło z dwóch urządzeń :twisted:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
strix napisał/a:
Woytec napisał/a:
Poszło ale różnice są spore... hmmm


Takie głosowanie jest bez sensu, bo nie świadczy o poziomie zdjęcia tylko umiejętności rozsyłania linków po znajomych ew. ilości tych znajomych w necie :) Pomijam, że jak ktoś nie ma oporów moralnych to kupi pakiet albo 5 po 100 głosów za 5$ i tak wygra.
To taki cykl konkursów tygodniowych, normalnie wybiera jury składające się chyba z 12-15 osób, ale tym razem jest nagroda od Undone i wymodzili takie głosowanie :)
Nic to próbuję sposobami jakie są oficjalnie dozwolone dlatego wielkie dzięki Panowie powyżej Ciech, Dorian06, Machu, Woytec i inni którzy być może dołączyli albo dołączą pifko :)

Pozdrawiam
strix

Jakie by to nie było to głosowanie to Twoja fotka jest super więc głosowałem bez namawiania cool

:
Piękne dzięki wszystkim raz jeszcze! pifko

Woytec napisał/a:

Jakie by to nie było to głosowanie to Twoja fotka jest super więc głosowałem bez namawiania cool

:
Fotka fajna, głos też poleciał. Powodzenia.

:
Poszło znowu :)

:
zagłosowane

:
poszło

:
Poszło. Fota miażdży cyce

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Wszystkim jeszcze raz serdeczne dzięki, to było niesamowite i powiem szczerze, że o ile wiem, że w poważnych tematach jesteśmy się w stanie zmobilizować czy zebrać kasę na coś ważnego, tak nie liczyłem, że w takim temacie ludzie pomogą wykręcić 1k głosów! Dziękuję każdemu z Was z osobna, choć już nie dam rady wymienić wszystkich nicków :) Jak konkurencja nie kupi pakietu 1k głosów w Indiach tuż przed 24.00 to będzie wygrana :))

Korzystając z okazji Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2020 :) pifko

Ostatnio zmieniony przez strix 2019-12-31, 20:24, w całości zmieniany 2 razy
:
A nawet jak kupi, to im tam ... wuj w żopę pifko
Znajmy naszą wartość.
Najlepszego pifko

:
STRIX pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.