Takie małe paskowanie.
Odpowiedz do tematu

: Takie małe paskowanie.
Witam.
Jakiś czas temu kupiłem Poljota budzika, a z obawy przed "korozją" koperty postanowiłem wrzucić go na padek z podkładką. Ale ponieważ ostatnio trochę bawiłem się w skórze, to postanowiłem, że nie będzie to taki zwykły padek - i oto co wyszło



Później chciałem zrobić kolejny, ale córka stwierdziła, że teraz jej kolej i także chce pasek - no i wyszedł taki


:
No, no całkiem zgrabnie pifko

:
Fajnie wygląda pifko

:
Dzięki pifko Na żywo wygląda trochę lepiej, bo bardziej tłoczenia widać, a na zdjęciach trudno je uchwycić.




.

Ostatnio zmieniony przez ICE 2019-11-19, 22:22, w całości zmieniany 4 razy
:
;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dzięki Dorian06
A ja ostatnio MM zakupiłem, ale jak wiadomo oryginalny pasek w tym zegarku to porażka, więc co było robić jak zegar fajny i sam na rękę się pcha - to zrobiłem mu pacha :)
[/URL]

[/URL]

[/URL]

[/URL]

[/URL]

[/URL]

:
Zdolna bestia jesteś... Ładnie ten pasior wyszedł. pifko

A logo na szlufce to jaką techniką wykonałeś?

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Dzięki pifko . Szlufka jest tłoczona, tak samo jak te powyżej . Specjalnie nie wszywałem szlufki w pasek, żeby móc zamiast dwóch zrobić jedną szerszą i jakoś ją ozdobić. Dzięki temu mogę zrobić kilka sztuk z różnymi tłoczeniami i wymieniać :)) .

Ostatnio zmieniony przez ICE 2019-11-22, 16:00, w całości zmieniany 2 razy
:
A mnie jeszcze interesuje jak się takie tłoczenie robi i skąd takie sztance się bierze? Pasków robić się nie nauczę, ale może bym sobie cosik potłoczył. hmmm

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Myślę, że np tu wszystko widać
https://m.youtube.com/watch?v=rfv3iQYDUgs

A stemple np tu
https://allegro.pl/oferta/stemple-znacznik-do-skory-20-sztuk-7016859023?reco_id=41b668e7-0d66-11ea-9888-6cc2173aca20&sid=0e7a5475e04eefd78184d559df6fb9f87c889ad5ac94196dac75ac99722370c3&bi_s=archiwum_allegro&bi_c=Product&bi_m=reco&

Ja mam takie i nie są to jakieś super-hiper narzędzia, ale na początek powinno wystarczyć, choć teraz pewnie kupiłbym mniej np 5 ale lepszej jakości. Mam jeszcze kilka, które sam zrobiłem.

:
Masakra :głową w mur: to zupełnie nie dla mnie :/

Tym bardziej dla Ciebie szacun! pifko pifko

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Spokojnie, gość na tym filmiku ma poziom master, ale jakieś proste tłoczenia można soboe na początku ogarniać :)) Tylko z paskami jest o tyle problem, że im mniejszy wzór tym trudniejsze tłoczenie.

:
Ja na początku myślałem, że Ty masz gotowy stempel X MAS...

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Gotowy stempel do jednego paska to trochę na bogato :)) , poza tym gotowy stempel daje efekt "masówki" a ja wolę ręczne wykonanie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.