Duma i chwała
Odpowiedz do tematu

: Duma i chwała
Hm.. tego no... aha :!:

Powiedziało się A:



to trzeba powiedzieć B:



Zajrzyjmy więc do niepozornego pudełeczka po przejściach:



z dziurką :wink: w środku:



kryjącego to:



Taka większa kieszonka:



zrobiona przez:



W sumie nic specjalnego, nie :mrgreen: ?
Ładnie wykonana:









ale to nie powód, aby płacić za nią 1485 $
No to zajrzyjmy pod dekielek :wink: jeden:



i drugi:



I oto mamy :twisted:




cal. 55303 na 22 kamieniach z rezerwą chodu 40h i dokładnością +/- 9
Ten jest dosyć nowy:



oczywiście pozłacany:










dziękuję za uwagę :oops:

:
Kocie...zatkało mnie. Stylistyka tarczy powala, niczym niezmącona spójność, idealna czytelność wskazań. Każdy "deck watch" wywołuje u mnie podobne odczucia- są fenomenalne! Chciałbym mieć coś takiego, tyle że na ręku ;) A te barwione termicznie wskazówki to jakiś obłęd.
Mechanizm- bajka. Nie dziwię się, że kosztował taki kawał szmalcu. Było za co dać :)

Gratulacje!

ps. Robisz świetne fotki.

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2010-09-25, 22:40, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie wierze.Przepiekny :o
Tylko chyba wlos nieoryginalny?Regulator cos cholernie na minusie jest,az poza labedzia szyjka.
Tak czy siak,kot,wymiotles.Piekny zegarek.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Piękny zegarek, nie zazdroszczę :wink: bo mam takiego :mrgreen:

Mechanizm jest brudny - regulator jest poza łabędzią szyją - jeśli przy tak mocnym wysunięciu regulatora na minus chodzi punktualnie to pewnie brud hamuje balans - wychylenia są za małe i zegarek spieszy. Kąpiel by się przydała temu Poljotu - po czyszczeniu powinno być ok, tzn. regulator powinien siedzieć w łabędziej szyi i z tak położonym regulatorem zegarek będzie chodził punktualnie.

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Kocie Pocisnąłeś tym chronometrem kieszonkowym :shock: , Przepiękny zegarek , prosta tarcza i zarazem czytelna połączona z tymi wskazówkami - obłęd .

:
Piękny sprzęt :shock: Gratuluję

:
Uuuuuu piękna sztuka, niedobre wredne kocisko, WAL SIĘ KOCIE :wink:

Bodziej
[Usunięty]
:
Są jeszcze takie cuda?! Fotki przepiękne... :shock:

:
Piękny, zazdraszczam i się wal :twisted:

:
bad, bad pussy cat!!! :lol:

cena powala na kolana ale to rzeczywiście piękny zegar! Gratulacje i zaopiekuj się nim dobrze!

:
Bibliotek@rz napisał/a:
Nie dziwię się, że kosztował taki kawał szmalcu. Było za co dać :)


Chciałbym, żeby mnie było stać wydać tyle na zegarek :twisted: :mrgreen: . 1485$ kosztuje nowy; za tego zapłaciłem znacznie mniej, ale i tak jak zobaczycie, gdzieś w połowie listopada, wieczorową porą futrzaka ściganego przez przedstawicieli firmy Kruk, to wiadomo kto będzie :mrgreen: .

:
w tej chwili na zatoce za $900 jest taki poljot ze skrzynką i papierami - jeśli ktoś chętny --->KLIK

Ostatnio zmieniony przez kadarius 2010-09-26, 17:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Twój jest w stanie jak nowy, nawet z tyłu na deklu farbę ochronną ma. Ceny fakktycznie poszybowały w górę, bo jeszcze ze 2-3 lata temu można było kupić taki zegarek za coś około 400-500 zł.

:
ja za mojego dałem 202,50 zł na alletanio :twisted:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Przywieź go Smoku do Zgierza!!! a ja przygotuję odpowiednią porcję kapselków :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.