Poprzedni temat «» Następny temat
Omega Fake na twardo
Autor Wiadomość
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #16  Wysłany: 2010-09-21, 23:44   

Zdecydowanie nie, a po drugie kto to widział gotować stateczną 50-ciolatkę. :wink:
_________________
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #17  Wysłany: 2010-09-21, 23:45   

Svedos napisał/a:
stateczną 50-ciolatkę
czyli gar 50 cio litrowy :D
_________________

 
 
kadarius 
Ojciec Założyciel
Towarzysz Isajew


Pomógł: 16 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 8157
Skąd: ZIEMIA OBIECANA
 #18  Wysłany: 2010-09-21, 23:45   

Svedos nie gotuj Omegi!!! - jajka se usmaż :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
 
 
Korba 
Kierownik Pola Ryżowego

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 1929
Skąd: Warszawa
 #19  Wysłany: 2010-09-21, 23:46   

A bo jestem świeżo po przeczytaniu 15 stronowego tematu na kizi o zegarkach gościa SQL, o oryginalnych składakach, podróbach lepszych niz oryginał i w ogóle juz sam nie wiem co o tym wszystkim sądzic. Cieszę sie że mnie nie stac na zegarki po kilka (lub kilkaset) tysięcy złotych, bo przynajmniej nie mam problemu, czy mój Tissot, Samurai, czy Steinhart nie są podróbami, których nawet serwisowy zegarmajster danej firmy nie jest w stanie odróżnic, czy to u nich zostało zrobione, czy nie.
Bo o to czy moje 6 Marin Militare nie zostało przypadkiem wyprodukowane w ''Manifatture Firenze'' to raczej nikogo pytac nie muszę :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Korba 2010-09-21, 23:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #20  Wysłany: 2010-09-21, 23:47   

Zboki :razz: :mrgreen: :grin: :wink:

Dopiero teraz to czytałeś :?:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-09-21, 23:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #21  Wysłany: 2010-09-21, 23:47   

Korba ty to czytasz , nie dziwie ci się że ciśnienie skacze , ja sobie po 2 stronie odpuściłem
_________________

 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #22  Wysłany: 2010-09-21, 23:53   

Korba, ale jeśli sam składałeś swoje Marysie to już nie są oryginalne MM tylko podrupki :mrgreen:

Korba napisał/a:
.....bo przynajmniej nie mam problemu, czy mój Tissot, Samurai, czy Steinhart nie są podróbami, których nawet serwisowy zegarmajster danej firmy nie jest w stanie odróżnic, czy to u nich zostało zrobione, czy nie....

A pudełka, papiery i zawieszki ma? Ęęęęę? :wink: :wink: :razz: :grin:
 
 
Korba 
Kierownik Pola Ryżowego

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 1929
Skąd: Warszawa
 #23  Wysłany: 2010-09-21, 23:53   

Dopiero teraz to czytałem, bo nie mam czasu na siedzenie w necie, nie mam czasu na zegarki, nie mam czasu zrobic sobie paska 26 i w ogóle jestem zarobiony, zły, zestresowany, sfrustrowany i ogólnie wkurwiony na świat cały.
Ale nie martwcie się. I tak Was kocham kumotry i kumy !!! :mrgreen:

Do tych akurat trzech wymienionych zegarków mam pudełka, faktury, kwity, zawieszki, przywieszki, i wszelkie tzw. ''chuje-muje'' jakie są dodawane. I w żadnym z nich nie dłubałem własnymy łapamy.
A Mariny fakt- wszystkie grzebane w środku. I grzebane będzie nadal. Nie zapewniłem im temperatury, ciśnienia oraz wilgotności powietrza jakie byc powinny przy ich składaniu- więc nie są oryginalne.
Przyznaje sie do tego bez tortur. :o
Ostatnio zmieniony przez Korba 2010-09-22, 00:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #24  Wysłany: 2010-09-21, 23:55   

Korba spoko my Ciebie też !
_________________

 
 
Blaz
[Usunięty]

 #25  Wysłany: 2010-09-22, 09:34   

Udusić gada oryginalną śwajcarską przywieszką!

Ups, Korba to nie było o Tobie, ale o tym zegarku. :mrgreen:
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #26  Wysłany: 2010-09-22, 09:37   

Korba napisał/a:

A Mariny fakt- wszystkie grzebane w środku. I grzebane będzie nadal. Nie zapewniłem im temperatury, ciśnienia oraz wilgotności powietrza jakie byc powinny przy ich składaniu- więc nie są oryginalne.
Przyznaje sie do tego bez tortur. :o

Czyli mamy do czynienia z podrupką podrupki :shock: , ciekawe, co na ten temat mówi ściśle tajny Regulamin? :wink: :razz: :grin:
 
 
Tomir 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 3992
Skąd: inąd
 #27  Wysłany: 2010-09-22, 10:27   

Korba napisał/a:
Jakos mnie temat nie ubawił. Zamroźcie i ugotujcie dla porównania oryginalną Constellation, potem ją zrzuccie z wieżowca na beton, nagrzejcie palnikiem do czerwoności i rozjedźcie walcem. I sprawdźcie czy potem jest w lepszej kondycji niz ten chiński fake.
Co, nie ma chętnych? Szkoda...
Zachowujecie się czasem jak kizimiziowi krzyżowcy tępiący podróby ogniem i mieczem, i walcujący je publicznie.
Podróba to podróba- wiadomo- nigdy nie dorówna oryginałowi, ale takie jej testy po mojemu niczemu nie służą, a podniecanie się, że wodę o temperaturze 100 stopni wciągnęła do środka to rzeczywiście coś niesamowitego.
Oryginał w 100 stopniach hulałby sobie radośnie i dobrze się czuł.
Następny post pewnie będzie o tym, że po 10tym uderzeniu 10cio kilowym młotem jej wysokośc zmniejszyła się o 7/8, oraz że przestała pokazywac aktualny czas.


Ale tu nikt nie prowadzi żadnej krucjaty. Nie chodzi o udowodnienie wyższości jednego nad drugim. W tej zabawie cel jest jeden - zniszczyć fejka bo nosić raczej tego nikt przecież nie będzie. Raz, że fejk a dwa że brzydactwo straszne :mrgreen: . Wyrzucenie go do śmietnika czy rozjechanie walcem byłoby zbyt banalne. A skoro mamy go ukatrupić to zróbmy to w formie zabawy i z rozmachem :mrgreen: Z oryginałem nikt by się tak nie bawił przecież. No chyba, że Ciebie boli niszczenie fejka jako ZEGARKA. Fakt, że jak tak do tego podejść to może faktycznie przykro się zrobić, że gotujemy czasomierz ale nie podchodźmy do wszystkiego śmiertelnie poważnie.
_________________
http://facebook.com/bambiplaster
Ostatnio zmieniony przez Tomir 2010-09-22, 10:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
teston 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3742
Skąd: Lublin
 #28  Wysłany: 2010-09-22, 10:43   

Tomirek, nie traktuj go samochodem. Wybierz się do jabliższego przejazdu kolejowego i połóż go na torze, niech go rozjedzie pociąg (ostatecznie może być tramwaj). Potem obfotografuj ten placuszek i zapodaj fotki na Kizimizi. Pewnie się tam posikają z radości :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
 
 
Tomir 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 3992
Skąd: inąd
 #29  Wysłany: 2010-09-22, 10:50   

Kiedyż za dziecięcych czasów połozyłem na torach trójmiejskiej kolejki SKM zepsutego elektronika Montana. Placuszek całkiem spory wyszedł. No i bransolety nie dało się już założyć na rączkę bo płaska i sztywna była :mrgreen:
_________________
http://facebook.com/bambiplaster
 
 
Janek 
Ojciec Założyciel
Chilloucik


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 7 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 5768
Skąd: ta Pani tutaj?
 #30  Wysłany: 2010-09-22, 17:05   

Ja pamietam,jak urywalismy sie z podstawowki i kladlismy groszaki pod pociag.Gdzies jeszcze jakiegos mam :lol:
_________________
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum