Pro Militari - Vratislavia
Odpowiedz do tematu

:
strix, tą Bulve koniecznie przed zakupem przymierz. Na fotkach bardzo mi się podobała A w realu qpa po jagodach.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dobrze Dorian prawi - ja też czaiłem się na tą bulvę ale jak ją na żywo obmacałem to była jakaś taka meh mimo, że na zdjęciach wygląda fajnie. Ot zagwozdka hmmm

edyta: a może jak nie musi być automat to taki hami? Tylko, że on też mały - 38mm. Na aledrogo kilka razy widziałem w cenie 1,2-1,5k. Z tego co kojarzę to szkiełko ma szafirowe więc cena całkiem ok (wg mnie ;) )
https://shop.hamiltonwatch.com/h69429931-khaki-field-mechanical.html

Ostatnio zmieniony przez bandi 2019-01-15, 18:30, w całości zmieniany 1 raz
:
Bulova się nie podoba - no nie :!: nono :shock:
.
.
.
Jest super :!: A sekundnik na 262 kHz :shock: :shock:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Mają chłopaki rację - na żywo ta Bulova jest słabieńka, serio....

:
Dzięki wszystkim! Satanic za cynk, będzie miał extra bonusy u czerwonego szefa, gdzieś tam kiedys ;) Ew. kolejkę browarów u mnie jak kiedyś dane będzie się zderzyć ;)

Wrocław ostał się ostatni. W Wawie dziś żaden kiziowiec nie chciał mi pokazać ;) Data blisko 3 by mnie pewnie w końcu zmęczyła, więc podsumowaniem i jednocześnie zwieńczeniem poszukiwań nowego sikora militarnego są następujące obrazki ;)





:
strix, gratuluję i co nówkę kupiłeś?

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
na kizi z linku podrzuconego przez satanicznego :) Stan jak nowy a prawie 50% mniej jak krzyczeli wczoraj do mnie w salonie ;)

Ostatnio zmieniony przez strix 2019-01-15, 22:15, w całości zmieniany 1 raz
:
Super wybór cool graty pifko

:
strix, niech się nosi.
pifko pifko pifko



Dobrze, że nie Bulva. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Graty! Strix zdjecie boskie!

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Dzięki. Zegar mega ciężki do sfocenia tak, żeby oddać to co widać w realu. Tarcza ma głęboki czarny kolor jak czarny atrament, niezależnie od blików na szkle i kąta paczania wydaje się głęboko czarna. Polerowany pierścień odbijający indeksy - trzeba na żywca zobaczyć.

Fotki sprzedającego były takie, że gdybym nie mógł zobaczyć przed zakupem, to bym pewnie za 500 bał się wysyłkowo zaryzykować :D Wypalcowany ring, jakiś kurz widoczny :) Człowiek jednak mega rzeczowy i poważnie podchodzący do tematu, zapewnił, że idealny stan i dokładnie taki stan jest. Noszony ponoć 3 tyg.

:
No i super że się udało pifko

:
No i ładnie pifko
Widać na tych fotkach jak dobrą robotę robi matowa tarcza cool

:
Farba nie jest matowa. Jest satynowa, delikatnie odbija światło

:
strix no piękne cudeńko. Trza dopisać do listy pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.