Poprzedni temat «» Następny temat
pasek - uszy, teleskopy, tulejka
Autor Wiadomość
borys 
Sprzedawca Ryżu


Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 125
Skąd: Wrocław / Oława
 #1  Wysłany: 2018-09-14, 12:58   pasek - uszy, teleskopy, tulejka

Panowie, pomocy!

Nabyłem MV Arsenale, a że miałem fajnie pasujący pasek od Denikleusa, postanowiłem dodać zegarkowi urody ;) Nie wiem co mnie podkusiło, ale zamontowałem pasek na 24 mm tulejkach jak w MM (mimo, że siedzą tam normalne teleskopy, a nie śruba na przestrzał). Chyba z dbałości o piękny pach...

Jak nietrudno się domyślić, weszło. Tulejka 24mm, między uszami tyle samo, musiało się udać.

Problem jest w drugą stronę... Między uszami 24mm, tulejka 24mm, sprężystość materiałów żadna... Dynks do wymiany pasków nie wchodzi ni trochę... :głową w mur:

Ma ktoś pomysł jak wymontować pasek nie niszcząc zbytnio uszu zegarka? :facepalm:
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #2  Wysłany: 2018-09-14, 13:04   

Jeśłi w tulejce jest teleskop, to weź śrubokręt, podłóż coś miękkiego między niego a kopertę, i na zasadzie dźwigni wypchnij pasek. Wyłamiesz końcówki teleskopu.
_________________
 
 
borys 
Sprzedawca Ryżu


Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 125
Skąd: Wrocław / Oława
 #3  Wysłany: 2018-09-14, 13:08   

ALAMO, dzięki!

Tak w sumie miałem zrobić... Bałwan ze mnie taki, że powinienem aplikować do działu inżynierskiego Fiata :))
 
 
revolta 
Prezes Uncle Bens'a


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 39 razy
Wiek: 46
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 6953
Skąd: Działdowo
 #4  Wysłany: 2018-09-14, 17:02   Re: pasek - uszy, teleskopy, tulejka

borys napisał/a:
Panowie, pomocy!

Nabyłem MV Arsenale, a że miałem fajnie pasujący pasek od Denikleusa, postanowiłem dodać zegarkowi urody ;) Nie wiem co mnie podkusiło, ale zamontowałem pasek na 24 mm tulejkach jak w MM (mimo, że siedzą tam normalne teleskopy, a nie śruba na przestrzał). Chyba z dbałości o piękny pach...

Jak nietrudno się domyślić, weszło. Tulejka 24mm, między uszami tyle samo, musiało się udać.

Problem jest w drugą stronę... Między uszami 24mm, tulejka 24mm, sprężystość materiałów żadna... Dynks do wymiany pasków nie wchodzi ni trochę... :głową w mur:

Ma ktoś pomysł jak wymontować pasek nie niszcząc zbytnio uszu zegarka? :facepalm:




Na pewno to w niczym nie pomoze co powiem
Ale kiedys zrobilem prawie tak samo mowie zaloze tuleje bedzie lepiej . zanim zlozylem mowie a jak zdjac to ponownie . i cale szczescie nie popelnilem tego bledu :P
 
 
borys 
Sprzedawca Ryżu


Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 125
Skąd: Wrocław / Oława
 #5  Wysłany: 2018-09-14, 18:12   

ufff, poszło...

Tak więc potwierdzone empirycznie - jak teleskopy, to nie tuleje (albo krótsze niż szerokość paska).

Dzięki za pomoc, obyło się bez ofiar ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum