Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO, dobra wiadomość pifko

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
No i git, zamowienie zlozone i oplacone pifko

:
Pany, może mi kto powie jak zapłacić i mieć pełne, skoro 'wskazówki' na stronie są 'required' a zaznaczyć można tylko 'ażurowe' :wkurzony: i koniec?
Bo po co taka obowiązkowa opcja i jak zamówić pełne żeby były zamontowane a nie w pudełku?

Ostatnio zmieniony przez kopeć 2021-02-04, 18:11, w całości zmieniany 1 raz
:
Kasa właśnie poszła, w zamówieniu dałem opis wariantu cool :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez CornCobbMan 2021-02-04, 18:25, w całości zmieniany 1 raz
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Ok, cóż powiedzieć, wpłaciłem, opisałem co chcę wolnym tekstem w dedykowanym boksie - zobaczymy co z drugiej strony wyjdzie. Ale ciekaw jestem jak 'nie-tutejsi' sobie na tej stronie radzą. A różne sklepy widziałem.

:
kopeć napisał/a:
Ok, cóż powiedzieć, wpłaciłem, opisałem co chcę wolnym tekstem w dedykowanym boksie - zobaczymy co z drugiej strony wyjdzie. Ale ciekaw jestem jak 'nie-tutejsi' sobie na tej stronie radzą. A różne sklepy widziałem.


No ja tak samo zrobilem. Opisalem co chce w komentarzu do zamowienia :)

:
Przekaz podprogowy😉😬


:
:popcorn:

:
aaaaa jak ktoś nie jest pewny czy wiadomość o konfiguracji została prawidłowo zapisana to proszę pisac do mnie na PW tu albo na FB

:
Dzięki za zdjęcie - warto było poczekać chwile dłużej :))

:
A Ci co nie chcą wymieniać koronki to ja dostaną bez wysyłania zegarka?

:
Napisz do Sylwka, dośle samą koronkę.

:
Zapomniałem podać nick-a przy II racie. Poszło PW do Svedos-a z numerem zamówienia (ale chyba skrzynka pełna ;) ).

:
Spóźniony ale poszedł przelew. Zapłacone. Teraz czekanie :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.