Dobry zegarmistrz w Warszawie poszukiwany
Odpowiedz do tematu

:
Ktoś wie, czy pan Jan pracuje w soboty (choćby i do południa)?

Ew. może ktoś zna jakiegoś sensownego zegarmistrza w okolicach Wołomina?

Ostatnio zmieniony przez Tapir 2013-12-10, 21:40, w całości zmieniany 1 raz
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
Szymon
[Usunięty]
:
Tapir,
Polecany przeze mnie i Bronka p. Janek z Tarchomina ma otwarte w sobotę (chyba do 14:00, ale nie jestem pewien).

http://www.czwarty-wymiar...p=669653#669653

:
W tą sobotę otwarte było 11-13, generalnie sobota to ryzykowny dzień, lepiej wcześniej dzwonić.

Polecam do Pana Jana przychodzić z pewnym zapasem czasu bo można się zagadać na śmierć. Przyniosłem do niego m.in. starą Ruhlę, okazało się, że on ma pudło innych starych Ruhli... Efekt był taki, że część rzeczy zdążył zrobić od ręki, rozmawialiśmy ze 30 minut a gdyby nie żona czekająca na mnie w innej części miasta to zostałbym tam do popołudnia.

BTW. Kolekcja faktycznie imponująca ale na mnie największe wrażenie zrobił entuzjazm, z jakim p. Jan pochyla się nad każdym zegarkiem, niezależnie od jego wartości i unikalności.

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
Szymon
[Usunięty]
:
Tapir,

30min to jeszcze nie tak długo - mi już się zdarzało po 3-4h tam spędzić :D

:
30 minut to długo, jeśli wszedłeś na max 5 min. i 2 razy odrzucałeś połączenie przychodzące :))

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
:
Wszystkim sympatycznym Klubowiczom przekazuję najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne, dziękując za tak miłą reklamę.
Zapraszam na Tarchomin po Trzech Królach :)

:
Dzisiaj byłem u p. Jana na Tarchominie, pierwszy raz , świetny gość, prosił mnie żebym pozdrowił wszystkich kolegów z forum i powiedział że nie może się doczekać spotkania w Zgierzu pifko

Pokazał mi stary zegar angielski z repetierem i wiele innych , musiałem go przeprosić bo przegadalibyśmy cały dzień, a pracować trzeba :D

Oglądam ten zegar o którym wcześniej pisałem:




w tle ścienne zegary wszelakie:


:
same zabytki widzę na zdjęciu :złośliwiec:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
same zabytki widzę na zdjęciu :złośliwiec:


Ciniol a chcesz z liścia młodziaku jeden plask :D


Spam
[Usunięty]
:
Jacobi napisał/a:
Ciniol napisał/a:
same zabytki widzę na zdjęciu :złośliwiec:


Ciniol a chcesz z liścia młodziaku jeden plask :D

[url=http://emotikona.pl/..._53.gif]Obrazek[/url]


...po łydkach... po łydkach bij tego dezertera od pługa :twisted:

:
Ale żeby z "china watches" tam do Pana Jana iść to chyba nie bardzo, o ile się zorientowałem, co nie?

Ja bym chciał wiedzieć, gdzie kumotrowie z ST-25 albo z asianunitasem się w Warszawie udają do zegarmistrza. hmmm
:popcorn:

Bo jakoś nie wiedzieć czemu, na słowo "chiński zegarek" ja zawsze słyszę odpowiedź - nie, tego to ja nie robię... :mad:

:
jerry pan Jan pochyli się nad każdym zegarkiem, uwierz mi ;) , oczywiście piszemy o zegarmistrzu z Tarchomina c`nie?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Maras68
[Usunięty]
:
Ciniol napisał/a:
same zabytki widzę na zdjęciu :złośliwiec:


Jacobiec - daje radę, nie jest źle :złośliwiec:

pifko

:
już tu dotarłeś Marasie jeden :))

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Maras68
[Usunięty]
:
:))

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-04-24, 13:52, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.