Dobry zegarmistrz w Warszawie poszukiwany
Odpowiedz do tematu

:
Dzięki Ciech !!! :)

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
A ja zaczynam testować zegarmistrza z Tarchomina. Wczoraj spędziłem u niego godzinę. Prawdziwy pasjonat :) Pokazywał mi swoje zbiory i oko mi zbielało. Same perełki.
Jak będzie wszystko ok to podam namiary.

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Podaj, podaj ;)

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
od razu dawaj Bronek, potestujemy razem z Tobą

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Pany, pytanie jest. Otóź Pan Janek jest na urlopie a ja mam szkiełko i ring do założenia w Omedze, a i przykleić indeks. Który majster by mi to zrobił od ręki ? Najchętniej oklice woli, ochoty, bemowa.

:
Jest majster na Synów Pułku, naprawiał mi MQJ,gdzie pan Janek nie chciał mi zrobić :złośliwiec: .
Reszta na PW
o dokładny adres spytaj się jego, bo ma specyficzną lokalizację :) .

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Byłem na Synów Pułku 5, dojazd łatwy, łatwo też trafić do niego jak się jest już na miejscu. Za podklejenie indeksów wziął 5zł, za przesmarowanie, wyregulowanie i wyczyszczenie Slavy w automacie chciał 150zł, więc podziękowałem. Gości bardzo powolny i mało rozmowny(chyba też bardzo dokładny), czułem że gardził mną, może z racji na mój młody wygląd.

:
150 zł za przesmarowanie wiekowej Slavy? :shock:

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
To mnie akurat nie dziwi - dziwiłoby mnie gdyby za tę Sławę brał 100 zł, a za Omegę 200 ;-)
Pamiętam kiedyś swoją rozmowę : ile kosztuje serwis ETA 2836? A w jakim zegarku? Automatycznym... :D

:
Niech Pan Janek wraca z urlopu bo mi tu stopuje wszystko :D :oops:

Ostatnio zmieniony przez kolakk 2013-08-13, 15:39, w całości zmieniany 1 raz
:
ALAMO napisał/a:
To mnie akurat nie dziwi - dziwiłoby mnie gdyby za tę Sławę brał 100 zł, a za Omegę 200 ;-)
Pamiętam kiedyś swoją rozmowę : ile kosztuje serwis ETA 2836? A w jakim zegarku? Automatycznym... :D

zdziwiło mnie to, za naprawę MQJ -a wziął 50zł.

:
To dobra cena, nawet jak u mnie - czyli u was bardzo tanio raczej :-)

:
Najgorszy zegarmistrz na jakiego trafiłem znajdował się w ursusie, za przesmarowanie starej ety bez naciagu automatycznego wziął 150zł, za zmianę baterii bierze 25zł i wsadza do tego RENATE i mówi przy tym że to dobra Śwajcarska bateria, a jak wiadomo te baterie najczęściej się wylewają.

:
kolakk napisał/a:
RENATE i mówi przy tym że to dobra Śwajcarska bateria, a jak wiadomo te baterie najczęściej się wylewają.

RENATA to b. dobre baterie .. A wylewają te, które są hurtowo wykupywane na wyprzach w hurtowniach za grosze tuż przed upływem terminu ważności i potem lądują u "bateryjkarzy-cwaniaczków".

:
Mi się już wylały 2 renaty które od nowości w Tissotach były...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.