United Colors czyli brąz, mosiądz i inne metale nieżelazne.
Odpowiedz do tematu

: United Colors czyli brąz, mosiądz i inne metale nieżelazne.
W sumie nie było takiego tematu, pospamowałem nieco dziewczynom, ale w końcu chyba trzeba iść na swoje. To zacznę:


Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Pyk.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dzięki!








Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
>>>

Czy Kumotr byłby łaskaw na chwilę przerwać świętowanie, żeby chociaż pokrótce przybliżyć powyżej zaprezentowany solidny kawałek metalu nieżelaznego... :?:
Z góry bardzo dziękuję, gdyż rzeczony czasomierz już wcześniej wywołał moje niekłamane zainteresowanie... :)

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-04-01, 19:14, w całości zmieniany 2 razy
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Aszszzz... osszywiźźzdzie....

minimalny, akceptowalny przeze mnie rozmiar, a poza tym po prostu mrrr....


ovement Mechanical
Calibre NH35
Automatic Yes
Hacking Yes
Power reserve 40 hours
Date Yes
Glass Sapphire
Width (without crown) 44mm
Thickness 14.5mm
Lugs 22mm
Water resistance 1000m
Dial Meteorite
Case material CuSn8 bronze

[ Dodano: 2018-04-01, 23:02 ]
https://www.seriouswatche...limited-edition

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
>>>

Dziękuję bardzo za ujawnienie danych taktyczno-technicznych tego bez wątpienia wielce oryginalnego czasomierza... :)

Coraz bardziej zaczynają mnie się podobać koperty zegarków wykonane z brązu... :roll:

Jeżeli zaś chodzi o rozmiar, koperty oczywiście, to dla mnie akceptowalny jest ⩾ 40 mm, a optymalny 42 - 44 mm... hmmm

Wracając do meritum, to jeżeli można poprosiłbym jeszcze o zamieszczenie zdjęcia wykonanego w tzw. trybie nocnym... :roll:

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-04-02, 11:18, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Indeksy godzinowe, wskazówki, bezel i koronka - luma zielonkawa,świeci mocno i długo, indeksy minutowe - luma błękitna, nieco słabsza i krócej świeci.






Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
>>>

Dziękuję bardzo za udostępnienie efektownych zdjęć efektywnie świecącej lumy... ;)

Dodam jeszcze do mojego poprzedniego wpisu, że szczególnie zaciekawiło mnie ergonomiczne umieszczenie koronki... :)

Zaprezentowany czasomierz jest wyjątkowo interesujący i pozytywnie wyróżnia się spośród wielu bardziej i mniej podobnych... pifko

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
To teraz zaprezentuję brązowego pilota Descier, homage Zenitha Extra Special:





















Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Ciekawy! To teraz nie pozostaje nic innego jak tylko patynowanie tej ślicznej koperty, postarzenie tarczy i wskazowek , zeszlifowane dekla, oraz zrobienie porządnego paska... A potem to już tylko pifko

:
No, skoro pasek już od nowości zepsuty, to zegar do azotowego, pójdzie migiem :))

:
Już dostał strusia os Spinnera:




i chyba mu na nim nieco lepiej :))

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Tomek, widzę ze i tu nasze zgniłki pokazujesz cool

Tempus Fugit
:
No, ba! I zobacz, pokażę tego, co zaraz pokażę i nikt tu postu nie usunie pifko :D a on naprawdę fajny jest i koszernyawet nie ma Marina Militare napisane, co to się obok o to tak siepią...



Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Thomas666 napisał/a:
No, ba! I zobacz, pokażę tego, co zaraz pokażę i nikt tu postu nie usunie pifko :D a on naprawdę fajny jest i koszernyawet nie ma Marina Militare napisane, co to się obok o to tak siepią...


[url=https://farm1.staticflickr.com/786/41225229641_0e39feb24e_c.jpg]Obrazek[/url]


Ale z tymi dziewczynami to pojechałeś :shock:
Sabotaż jakiś czy cus ? pifko

Tempus Fugit
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.