Muhle Glashutte Sports M1-26-10
Odpowiedz do tematu

:
Całkiem dużo oznaczeń w nazwie jak na taki zwykły zegarek ;)
Ładny ale na jego widok się nie ślinie :twisted:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Blaz napisał/a:
Oficjalnie za to, że mniej niż 50 procent (licząc w kosztach) części było wytwarzane w Glashutte. Nieoficjalnie z tego powodu, iż Muhle chciało się związać z Sellitą, a nie z ETĄ. :twisted: :mrgreen:



Samo życie : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Blaz,
a mi sie podoba bardzo - jeden z ciekawszych IMO zegarków jakie widzialem.

chętnie bym się dowiedział na czym polega zastosowana w nim modyfikacja ETY?

Piotrek
Blaz
[Usunięty]
:
Postaram się tą informację odszukać. :wink:

:
Piekny zegarek, caly mi sie podoba :smile:
Zazdraszczam posiadania :smile:

Noze tez lubie
:
Blaz napisał/a:
Postaram się tą informację odszukać.

Z tego co mi się nasuneło na myśl to modfikacja jest czysto wizualna , dużo z pod znaku Glashutte taki robi .

Blaz
[Usunięty]
:
Ale też chodziło o podrasowanie którejś części, tak wyczytałem na niemieckim forum. :wink:

Przypomniałem sobie, że Fricker robi koperty dla Stowy. Sto razy wolę jednak Muhle od Stowy. :twisted: :mrgreen:

:
Świetna recenzja, dziękuję przyjemnie się czytało.
Zdjęcia rzeczywiście już innym poziom :)

Zegarek, .... cóż najważniejsze, że nosiciel jest zadowolony :)

:
...kompletnie nie moja bajka, aaaaale niech się nosi...

:
Hej, witam ponownie na forum! Po dłuższej nieobecności wracam do Kamratów z zerowym kontem :) Nawet nie wiedziałem że zostałem usunięty (dawniej Entwistle 100) Ostatnio przerzuciłem się na gitary basowe ale chyba znowu pobawię się zegarkami bo je łatwiej ukryć. Jak przytargałem drugi bas do domu żona mi zbladła. Co do samego Glasfjutte to goni z nim teraz mój kolega, nawet go rozkręcałem co by sprawdzić czy jest oryginalny ;) . Bardzo fajny, kolega dokupił nawet pasek z muhle :)
Pozdrawiam
Michał
Poniżej efekt sprzedaży kilku czasomierzy:

Ostatnio zmieniony przez Entwistle 2010-10-13, 12:09, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
O! Nie wiedziałem, że to Twój kolega. Niech mu się dobrze nosi. :wink:

Co od usuwania kont. No cóż. Maile powysyłane były, dotarły, info na forum było. Trzeba było być na bieżąco. :wink:

:
Blaz napisał/a:
O! Nie wiedziałem, że to Twój kolega. Niech mu się dobrze nosi. :wink:

Co od usuwania kont. No cóż. Maile powysyłane były, dotarły, info na forum było. Trzeba było być na bieżąco. :wink:

Przynajmniej se setkę usunąłem z nicku :) Postaram się do przyszłego wtorku nabić kilkaset postów.
Pozdrawiam!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.