Bulova Marine Star Submariner Watch 96B002
Odpowiedz do tematu

:
Czy mi się wydaje, czy Bulova stała się własnością Citka podczas kryzysu ? Bo to też ciekawe może być w kontekście chińskich przejęć praw do marek ...

Blaz
[Usunięty]
:
Myślę, że to słuszny trop Alamosie. :wink:

:
ALAMO napisał/a:
Czy mi się wydaje, czy Bulova stała się własnością Citka podczas kryzysu ? Bo to też ciekawe może być w kontekście chińskich przejęć praw do marek ...

Bulova nieźle sobie poradziła z kryzysem dzięki Accutronowi :mrgreen:
Za Wikipedią; "On January 10, 2008 Citizen bought the Bulova Watch Company for $250 million. Together they are the world's largest watchmaker."
Bulova jest b. popularnym brandem w USA. Ale część produkcji dalej powstaje w Alpach. Głównie Accutron i Wittnauer (jeden z zegarków tej drugiej marki mocno mnie korci, tylko cena mnie stopuje :neutral: ). Pozostałe, czyli Bulova, Caravelle i reszta powstaje w USA i jest przeznaczona na lokalny rynek.

A Wittnauer kiedyś należał do Longinesa :grin: :grin: , miesza się w tych alpejskich firmach, pogubić się można :grin: .

LINK DO WIKI - BULOVA

:
Zupełnie w porzo, ja bym go tylko widział na pasku, za dużo blachy



:
O!
I na przykład taki bezel jest OK, jak w "tym londżinesu" :-)

:
Nie można mieć wszystkiego, tarcza mnie rozwaliła, jest śliczna, bezel odegrał rolę drugorzędną :wink: :grin: . I na razie zostaje na bransolecie :grin: , mało mam zegarków całkiem w stali :grin: . A jak się znudzi - dostanie jakiegoś handmade'a :grin:

:
Bulove kupił Citek nie dla tego że słabowała ostatniemi czasy , po prostu była do kupienia i tyle .

:
Bardzo, bardzo zacna bakteryjka :smile:

Noze tez lubie
:

Blaz
[Usunięty]
:
Piękna tarcza wyszła na ostatnim zdjęciu. :wink:

:
rzeczywiście ładna!
jak byłem za granicą w ciepłych krajach w ub. r. to były piękne bulowy na VJ chrono w przyzwoitych cenach... prawie wyciągnąłem plastik!

Skate or die!
:
Sympatyczna ta Bulova
na bezelku się dzieje :shock: ale tarcza miód-malina
mi sie kojarzy z Edifice od Casio :roll:

...i nie ma że boli...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.