PolAm
Odpowiedz do tematu

: PolAm
https://www.kickstarter.c...atic-dive-watch
... taka ciekawostka.. Moze wiecie kto za tym stoi?

Silicon
:
Jestem nieco zażenowany tą koncepcją :/

Ostatnio zmieniony przez Thomas666 2017-12-04, 19:36, w całości zmieniany 1 raz
: Re: PolAm
Silicon napisał/a:
https://www.kickstarter.com/projects/476429427/polish-inspired-automatic-dive-watch
... taka ciekawostka.. Moze wiecie kto za tym stoi?


Joe Wiechowski.

G.

[ Dodano: 2017-12-04, 18:53 ]
Thomas666 napisał/a:
Jestem nieco zażenowany tą koncepcją :/


Czemu?
Joe napisał/a:
Eagle watermark, in a custom red and white gift box. Perfect for Christmas or Hanukkah!

cool

G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
ajwaj. uch.
troche straszny, ale w sumie design sie wpisuje w stereotypowy gust emigracji...

a tak z ciekawosci - mozna orla godłowego tak uzywac dowolnie?

beceen | ***** ***
: Re: PolAm
Jacek. napisał/a:

Czemu?


G.


Bo stanowi idealne dopełnienie garderoby łajtpałera, tudzież innego dresa w bluzie z logiem Polski Walczącej. No i "kuj żelazo [...]" jakby twórca koncepcji zegarka delikatnie chciał zasugerować swoją motywację biznesową... :D

:
beceen napisał/a:
ajwaj. uch.


Twój Sokół 1000 był dużo, dużo lepszy :D pifko

Poza tym nie rozumiem waszego zaskoczenia, motto na deklu doskonale oddaje ducha i materię :)

:
Jak dla mnie wygląda jak reklamówka rozdawana na jakiś targach czy cuś hmmm

:
Goman napisał/a:
Jak dla mnie wygląda jak reklamówka rozdawana na jakiś targach czy cuś hmmm


O, tego mi brakowało, idealnie pasuje do sklepiku z kibolskimi gadżetami, pomiędzy szalikiem a kijem do tej hameryańskiej gry... :D

:
Tzn. mamy ci kupić bejsbola na Hanukę? :popcorn:


Gbu.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Ale, że dla mię? Ani ja rasista, ani profesor, tyle mojej winy, że o Żydach nie wspomniałem... ;)

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
beceen napisał/a:
ajwaj. uch.
troche straszny, ale w sumie design sie wpisuje w stereotypowy gust emigracji...

a tak z ciekawosci - mozna orla godłowego tak uzywac dowolnie?


Też mam takie wątpliwości jak @beceen.
Nazwa znajoma - od razu sobie przypomniałem stary slogan reklamowy "Polam – i wszystko jasne!"

Zjednoczenie Polam, powołane do życia 31 grudnia 1971 wzięło swą nazwę od wiodącego zakładu Fabryki Żarówek Polam w Pabianicach.
W 1989 Zjednoczenie Polam zostało rozwiązane, a zakłady wchodzące w jego skład zaczęły produkcję pod własnymi markami handlowymi.

Zegarek nic ciekawego , Polską jak napisano inspirowany i pewnie na nostalgii za nią ma się oprzeć pomysłodawcy biznesplan.

:
Ciech napisał/a:
(...)
Nazwa znajoma - od razu sobie przypomniałem stary slogan reklamowy "Polam – i wszystko jasne!"

Zjednoczenie Polam, powołane do życia 31 grudnia 1971 wzięło swą nazwę od wiodącego zakładu Fabryki Żarówek Polam w Pabianicach.
W 1989 Zjednoczenie Polam zostało rozwiązane, a zakłady wchodzące w jego skład zaczęły produkcję pod własnymi markami handlowymi.


NASA? To proste: Nasa Szkapa Konopnickiej... cool
:D


Gboo.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2017-12-04, 22:12, w całości zmieniany 1 raz
"We offer best solutions in search of a problem"
:
Prosze nie podpowiadać !
... bo jeszcze i Konopnicką tam umieszczą :D

:
Ło matkobosko, moje oczy :shock:

Powinno być umieszczone jakieś ostrzeżenie dla wrażliwszych jednostek, że klikasz link na własną odpowiedzialność czy cuś plask ;)

:
Thomas666 napisał/a:
O, tego mi brakowało, idealnie pasuje do sklepiku z kibolskimi gadżetami, pomiędzy szalikiem a kijem do tej hameryańskiej gry..


no wlasnie sie zastanawiam, czy dla polonii to kolejny atrybut tzw. odziezy patriotycznej, czy moze oni naprawde tak maja i to calkiem szczere moze jest... :/ nie wiem, co gorsze w zasadzie.

beceen | ***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.