G. Gerlach Marszałek
Odpowiedz do tematu

:
Oj nie spodobał się komuś marszałek :))

https://youtu.be/3BjT3xzUWI0?t=371

:
To jest jakiś nowy yutubowy guru hmmm
Bo w komentarzach pytają go o wszystko jakby był jakąś wyrocznią :P

:
Ale trajkotanie... facepalm
Ten śmieszny facecik więcej pitoli o sobie i swoim ego niż konkretnie o zegarkach.
Sorry, nie dotrwałem do końca...

PS
Może tylko z tym niebieskim ma trochę racji, nigdy mi się ten odcień nie podobał :D

:
Też nie dałem rady obejrzeć - niby o zegarkach a cały czas tylko jego gęba, nie ogarniam po co miałbym ogladać taki autolans samozwańczej gwiazdki :złośliwiec:

:
Woytec napisał/a:
Może tylko z tym niebieskim ma trochę racji, nigdy mi się ten odcień nie podobał


To nie jest zupa pomidorowa :D pifko

:
Niebieski nawiązuje do koloru munduru Marszałka i Błękitnej Armii Generała Hallera. Co za ignorant z tego facecika ze śmiesznego kanału...

:
No popatrz...ja pomyślałem o kolorze nosa Naczelnika... :złośliwiec:

:
Hmm, obejrzałem filmik (widziałem parę innych też - szału nie ma). Cóż, porównywanie takich nawiązań (samochód, popularny wyrób przemysłowy który u wielu osób budzi wciąż jakiś sentyment, pomijając jego historię / a jedna z wybitniejszych postaci w dziejach Polski) zawsze może budzić emocje i kontrowersje (w końcu zegarki to też przedmioty użytkowe) - czy wszystko w ogóle się nadaje - de gustibus. Cieszę się jednak, że Piłsudski nie stał się Chopinem ;) nad którym niektórzy tu i ówdzie pieją. Dla mnie w tej sytuacji mniej to jednak zwykle lepiej. Ani jednego ani drugiego nie kupię, czekam na inne realizacje.

:
Goman napisał/a:
Oj nie spodobał się komuś marszałek :))

https://youtu.be/3BjT3xzUWI0?t=371


Totalnie facecika nie trawię. Zna się tak na zegarkach, jak ja na operetce (nie znam się). Co chwilę wrzuca jakieś angielski teksty i co drugie słowo "czasomierz". Dla niego zegarek i czasomierz, to to samo. Tak jak materac i siennik... będzie pływał. Kompletnie nie ogarnia podstaw, wychwala każdy chłam, który dostanie za frajer. Najgorsze, że ciemnogród to kupuje...

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Najlepiej jakby to był repetier i wygrywał " pierwszą kadrową" :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
No właśnie, dlaczego ten zegarek nie gra żadnych melodyjek?

:
Na początku planowaliśmy dać wąsy, ale od koperty odpadały, a na tarczy to się wkręcały w mechanizm.

:
:D

:
Ale mogliście jakis 'ładny" cytat z Marszałka na deklu wyryć :twisted:

:
np.

"Z traktatami, moi panowie, jest tak samo, jak z kwiatami i dziewictwem. To trwa tyle, ile trwa. - Józef Piłsudski"

:))

Ostatnio zmieniony przez Maras 2019-09-09, 08:05, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.