G. Gerlach LADY DRAGON
Odpowiedz do tematu

:
Z_bych napisał/a:
No proszę, chyba pierwsza recenzja. Całkiem pozytywna :)

http://zegarkiipasja.pl/a...arkow-g-gerlach


Sprzedaje te GG to musi się wypowiadać pozytywnie :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Dziewczyńskie Smoki wróciły do oferty, tym razem już w seryjnej odsłonie. Nowe paski pod kolor, nowe klamry polerowane, nowy kolor - czarna macica. Wygląda bosko, tylko nijak nie idzie tej boskości zrobić zdjęcia hmmm











:
Bardzo ładne. Nawet koronka nie szpeci :)

:
Krzysiek, myśleliście o wersji na prund ? hmmm

:
ALAMO napisał/a:
nowy kolor - czarna macica.
A małże o tym wiedzą? hmmm Pomijając inne skojarzenia - ale to w sumie damski zegarek... :złośliwiec:

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Tomek napisał/a:
Krzysiek, myśleliście o wersji na prund ? hmmm


Szczerze to nie hmmm
Ale pytasz w kontekście ceny, czy oporów małżowin ?

Daito, my nie rasiści.

:
ALAMO, no moja właśnie odmówiła noszenia zajefajnej „czajki” i takiego „po babci” - bo nakręcać trzeba.
Myślę właśnie, czy z automatem by było lepiej.
Ale chyba tylko w przypadku, gdyby to był jedyny i noszony non-stop.

:
Pewnie by było, moja mama od lat nosi automatyczną Alphę. Dopiero jak się pojawił DL ją zamieniła, po 6+ latach.

:
ALAMO napisał/a:
Ale pytasz w kontekście ceny, czy oporów małżowin ?

Ceny nie .. :))
Santino napisał/a:
moja właśnie odmówiła noszenia zajefajnej „czajki” i takiego „po babci” - bo nakręcać trzeba.
Myślę właśnie, czy z automatem by było lepiej.

Nie byłoby lepiej :złośliwiec:
A to nie byłby jedyny zegarek mojej żony, ma ich ok 10 :)) Same kwarce, nie chce automatu, "bo jak nie będę nosić, to będę musiała ustawiać od początku" :))
Dlatego pytałem o kwarca, bo zegar fajny ..

:
No właśnie o tym piszę - jakby moja nie miała tylu bakteryjek, to automat by się pewnie sprawdził.

:
Moja nosi zegarek codziennie, jakby miała jeden to nawet by pewnie nie zauważyła, że to automatyczny :D

:
O to, to!
Ale wiesz, jeden to ciężko dopasować do 100 torebek ;)

:
Czarny sub pasowałby do wszystkiego :))

:
Myślałem o tym - dla siebie ;)
Ale jednak chyba nie - za młody jeszcze jestem...

:
Ale jak kupię sobie niebieską Dragonkę to... przestanę być facetem? :) Oglądałem na żywo i niebieski jest super. Czarnej perły nie macałem, ale pewnie też. Komuś jeszcze się podoba? Byłoby mi raźniej ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.