Choisi - zrób to sam
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Choisi - zrób to sam
Kiedyś w poszukiwaniu opakowania do Unitasa natrafiłem na manufakturę Choisi i jej niebanalne modele:






Mój entuzjazm opadł, gdy zobaczyłem cenę: około 1400 euro. :shock: :evil:

Jakież więc było wielkie moje zdziwienie, gdy przez przypadek dowiedziałem się, że firma, która produkuje koperty do zegarków Choisi, oferuje na sprzedaż same koperty i to za zgodą Choisi! Podobny przypadek do Kemmnera, który produkuje koperty do Precisty, ale i sam indywidualnie koperty sprzedaje.

Koperty kosztują około 420 PLN z wysyłką, tarcze około 220 PLN z wysyłką. Jest to więc zupełnie inny pułap cenowy.












Rzadko kiedy można znaleźć kopertę i tarczę dostosowaną do tego, by zegarek na Unitasie miał koronkę na godzinie 2. Moim zdaniem ciekawa propozycja dla składaczy. :wink:

:
Świat jest jednak mały, kiedyś zastanawiałem się jak zrobić w prosty sposób kopertę aby było jak najmniej skomplikowanej obróbki mechanicznej i narysowałem sobie projekt bardzo podobny do tego. Trzeba będzie wcielić go w życie.

A zegareczki baaaardzo .


He he he, już wiem jak może nasz nuras wyglądać :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-08-18, 13:29, w całości zmieniany 1 raz
:
no mnie się podobuje :mrgreen: - Blaz a gdzie można znaleźć te koperty i tarcze które pokazałeś?

Blaz
[Usunięty]
:
Tutaj:
http://stores.ebay.pl/WATCHUNIONCOM

Zresztą są tam też inne ciekawe części do składania, np. pilota. :grin:

:
Fajniaste!

Ale ale! Nie wiecie że nawet zlożone z oryginalnych części będą tylko podrupką :P ?

:
Niby to fajne ale sam bym tego nie nosił(5k za to bym nie dał). Za to u tego samego sprzedawcy jest nauticfish carbon…da się samą kopertę kupić gdzieś w jakiejś dobrej cenie?

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
Nawet daje radę ta słis kłalita

:
ciekawy projekt koperty , podoba mi się taka prostota konstrukcji

:
Podobają mi się te koperty i całe zegarki, szkieletorek jest rewelacyjny :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Z tych jego zegarów to najbardziej mi się podobają NauticFishe :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
To chyba nie jego marka, znaczy tego sklepu. :mrgreen: To chyba występy gościnne. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-08-19, 09:11, w całości zmieniany 1 raz
:
Jestem gotowy mu to wybaczyć :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.