Poprzedni temat «» Następny temat
ALFEX BADUS
Autor Wiadomość
robinp 
Ryżowy

Pies czy kot?: pies
Wiek: 58
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 382
Skąd: Gdynia
 #1  Wysłany: 2015-03-29, 21:37   ALFEX BADUS

Od bardzo długiego czasu marzył mi się zegarek na Unitasie. Wybór od początku padł na Steinharta Nav B 47 mm - lubię duże zegarki, a i one mnie również :)) (mam sporą łapę).
I tak się z zakupem tego zacnego pilota masowałem, że stałem się ofiarą uwolnienia kursu CHF. Kredytu hipotecznego nie mam, ale uwolniony (czytaj - drożejący) frank dotknął mnie również. Z dnia na dzień mój Święty Gral - Steinhart, podrożał o ponad 20%... I się wściekłem! Nie tylko z powodu tak dużej podwyzki. Przede wszystkim z tego, że przez finansowe operacje ludzi, albo grup ludzi, z dnia na dzień miliardy dolarów, euro czy innych walorów zmieniają właścicieli. Nie było trzęsienia ziemi, powodzi, suszy czy ataku kosmitów. A wielu obudziło się biedniejszymi albo bardziej zadłuzonymi (tak zwani frankowicze). A skoro miliony ludzi obudziło się biedniejszymi, to kilku lub kilkunastu obudziło sie duuużo bogatszymi, choć i tak już nie wiedzą co z kasą robić. I postanowiłem choć w ten sposób zaprotestować i nie kupiłem droższego Steinharta :)) Ale głód Unitasa pozostał. Na szczęście trafiłem na ALFEXA BADUSA. Na zdjęciach wszystko było ok. Z opinii na róznych forach też dużo dobrego płynęło. A w dodatku udało mi się znaleźć nowiutki egzemplarz, z gwarancją i dostawą do domu za 1,4 kZŁ... Pierwsze wrażenia na żywo - BOMBA!
Jak trochę ponoszę popełnię reckę z pewnością. Czuwaj!





 
 
prezesso 
Klon Kierownika Pola Ryżowego
street's disciple


Wiek: 45
Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 13436
Skąd: Łódź
 #2  Wysłany: 2015-04-06, 21:39   

Teraz zauważyłem...
I dobrze zrobiłeś! Zawsze to coś ciekawszego!
Nie to, żeby stenek był zły ale w tej stylistyce to jestem w stanie zapłacić tyle co za tisella czyli niewiele.
Cena stenka w stosunku do tego co oferuje to imo przesada.
Bardzo fajny i ciekawy zegarek - graty!
_________________
Skate or die!
 
 
Iks 
Klon Właściciela Krajowego K. Ryżowego


Wiek: 39
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 16357
Skąd: Inąd
 #3  Wysłany: 2015-04-06, 22:39   

Faktycznie fajny i też jakoś mi ten temat przeleciał hmmm
_________________
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
 
 
robinp 
Ryżowy

Pies czy kot?: pies
Wiek: 58
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 382
Skąd: Gdynia
 #4  Wysłany: 2015-04-07, 11:08   

prezesso napisał/a:
Teraz zauważyłem...
I dobrze zrobiłeś! Zawsze to coś ciekawszego!
Nie to, żeby stenek był zły ale w tej stylistyce to jestem w stanie zapłacić tyle co za tisella czyli niewiele.
Cena stenka w stosunku do tego co oferuje to imo przesada.
Bardzo fajny i ciekawy zegarek - graty!

Dzięki! Też daleki jestem od twierdzenia, że Steinhart jest zły. W dalszym ciągu mi się bardzo podoba, ale już się "wyciszyłem" :) Mam Unitasa i to w bardzo fajnej, idealnie zrobionej oprawie :)
Ostatnio zmieniony przez robinp 2015-04-07, 11:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum