Najlepsza reklama zegarkow na swiecie
Odpowiedz do tematu

:
może liczy że jak ktoś zobaczy złodzieja z jego H. to też mu taki wpierdol spuści :)
a na poważnie nie wiem co o tym myśleć - czy rzeczywiście Bernie ma taki dystans do samego siebie czy już mu zupełnie odwaliło :shock:

:
Jak dla mnie niesmaczne. A i pod względem marketingowym też chyba nietrafione...

:
Powtórzę to co już pisałem na KMZ- niesmaczne.

:
Saute - niesmaczne.
Z kontekstem - może i dowcipne.

Blaz
[Usunięty]
:
Właśnie. Bo o ten kontekst tu chodzi. :grin: Przeca to autoironia. :wink:

:
...ale go ktoś pierdyknął...


...mnie tam to lata, jak chce na tym zarobić - niech zarabia. Czy niesmaczne, nie wiem, mnie nie rusza, ale ja jestem skrzywiony. Nie przeszkadza mi taka reklama. Na pewno nie da się jej nie zauważyć, a o to chyba chodzi w reklamie. Na pewno trochę szokuje, ale to w dzisiejszych czasach chyba jest normą.

:
Mnie tam nie szokuje i nie niesmaczy
ale sami rozumicie - takie pokolenie :D

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
TowRoupas - +1 :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
E tam reklama. Z tekstu wynika, że ten 80 letni dziadzio ma 31-letnią dziewczynę. To jest szok. Tzn wiem, że norma, ale jednak :razz:

Blaz
[Usunięty]
:
Gdybyś miał tyle forsy to też byś miał taką. Różnicę wieku. :mrgreen:

:
czyli potecjalna partnerka bEEf'a jeszcze się nie urodziła

Ostatnio zmieniony przez GrzesKowal 2010-12-08, 09:14, w całości zmieniany 1 raz
kirowskije, deluksiak, wostok, wiosenna slawa, WM, traveler, parnis, cyma, crawford, omega i jeszcze kilka
:
GrzesKowal napisał/a:
czyli potecjalna partnerka bEEf'a jeszcze się nie urodziła


Niee nooo, urodziła się już :!:

Roczek ma :P

Jeszcze przez 15 lat to pedofilia, ale później będą mu koledzy "zazdraszczać" :P ...

:
Krzysiek, bede dyskutował
w cytowanym przypadku dziewcze jest o skromne 49 lat młodsze, a kumoter bEEf - lat 32 jak widzę czyli jeszcze ma sporo czasu na budowanie fortuny.

kirowskije, deluksiak, wostok, wiosenna slawa, WM, traveler, parnis, cyma, crawford, omega i jeszcze kilka
:
Fakt :D - przeczytałem nie "31 letnia" ale że "31 lat młodsza" :lol: ... - glodnemu chleb na myśli :twisted: :wink:

:
nie doceniłeś staruszka :-)
jak mawiał pewien znajomy, cytując chyba wieszcza
"pamiętaj dziewczyno, że choć głowa siwa, to pod starym dębem, tęgi korzeń bywa"

kirowskije, deluksiak, wostok, wiosenna slawa, WM, traveler, parnis, cyma, crawford, omega i jeszcze kilka
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.