Wysyłkowy problem
Odpowiedz do tematu

:
satanic666 napisał/a:
Panowie, a gdzie moja obecnie RA337020409TW wysłana z Tajwanu.


tuna?
ile czasu minęło od kiedy dostałeś numer?

:
Taką informację mam na niemieckim trackingu DHL
Cytat:
The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: )


Czyli teraz gdzie szukać?
Polski DHL nie ma widzi przesyłki... hmmm

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2016-12-05, 18:15, w całości zmieniany 1 raz
:
bofff napisał/a:
satanic666 napisał/a:
Panowie, a gdzie moja obecnie RA337020409TW wysłana z Tajwanu.


tuna?
ile czasu minęło od kiedy dostałeś numer?


29 na maila dostałem od paypala informacje.

:
Jedziemy na tym samych wózku :/
ostatnie info z 17track z 30.11.2016(google translate z chińskiego):
Międzynarodowy Airmail Division, zostały wywiezione - szczegółowe informacje, takie jak prawo, kraju docelowego: Polska, celów urzędu wymiany: Warszawa, ogólnej liczby Opakowanie: 223, pierwotna data wylotu Wyślij członkowskie: 20161201

żaden global tracking nie widzi tego numeru :/

Ostatnio zmieniony przez umberto 2016-12-05, 19:10, w całości zmieniany 1 raz
Speedway, Sex & Rock'n'roll
:
No to lipa ile trzeba czekać by zgłaszać do paypala.

:
tracking na Taiwan Post pokazuje "in transit"
poczekałbym jeszcze ze zgłoszeniem do PP, tym bardziej, że koleś realizował już zamówienia forowiczów z WUS
u nas jeszcze nie minął tydzień

Speedway, Sex & Rock'n'roll
:
Jasne poczekamy co dalej.

:
Rzeczywiście trzeba było poczekać, moja właśnie pojawiła się na polskiej stronie DHL.

:
Przy okazji - całkiem fajna stronka do śledzenia:

https://www.aftership.com/

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
U mnie niestety czarny scenariusz się potwierdził :głową w mur:
Po milionie telefonów, wizycie u mnie w domu i przekonywaniu mojej żony, że mam 50 lat i jestem łysiejący (bo takiego gościa pamięta kurier) i odebrałem paczkę dokładnie w tym mieszkaniu GLS łaskawie przyznał się, że dostarczył paczkę komuś innemu, list został podpisany innym nazwiskiem (nie mogą się doczytać :)) ) i paczki nie ma.

I teraz najlepsza historia - GLS nie chce na razie przyjąć oficjalnej reklamacji bo to nie ja jestem klientem. Royal Mail nie chce przyjąc reklamacji od nadawcy bo oni dostarczyli paczkę do PL i w trackingu widać, że jest dostarczona i odebrana a gdzie i komu to już nie ich broszka. :shock:

Obecnie nie gadam już z kurierem tylko z jakimś koordynatorem na Mazowsze i zaczynam widzieć małe perspektywy na polubowne załatwienie sprawy ale ogólnie zestawu Royal Mail i GLS bardzo nie polecam plask

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
:
Royal Mail chyba zawsze GLS na Polskę przekazuje. Kupowałem 3 zegarki z UK od 3 sprzedawców i zawsze w Polsce przez GLS szło. Raz miałem ciepło, bo facet po taniości zegarek za 600 GBP wysłał i nawet info trackingu nie było..

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Tapir napisał/a:
GLS łaskawie przyznał się, że dostarczył paczkę komuś innemu, list został podpisany innym nazwiskiem (nie mogą się doczytać :)) ) i paczki nie ma.


Bier to na papier i idź na komendę ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
arek314 napisał/a:
Royal Mail chyba zawsze GLS na Polskę przekazuje.

Nie zawsze, mi kilka dni temu przesyłkę dostarczyła Poczta Polska.
Iks napisał/a:
Bier to na papier i idź na komendę

500+

:
Tapir napisał/a:
Po milionie telefonów, wizycie u mnie w domu i przekonywaniu mojej żony, że mam 50 lat i jestem łysiejący (bo takiego gościa pamięta kurier) i odebrałem paczkę dokładnie w tym mieszkaniu GLS łaskawie przyznał się, że dostarczył paczkę komuś innemu, list został podpisany innym nazwiskiem (nie mogą się doczytać :)) ) i paczki nie ma.


sprawa dla sierzanta majoneza; trzeba bylo nagrac.
Postrasz uokikiem dla pewnosci, a sprawe i tak na policje niezaleznie bym zglosil.

beceen | ***** ***
:
beceen napisał/a:
a sprawe i tak na policje niezaleznie bym zglosil.


A jaki tam jest teraz rekord w tempie umarzania? :popcorn:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.