Okazje cenowe - warte uwagi
Odpowiedz do tematu

:
Brak 100m WR jeszcze do przeżycia tylko że to na prunt :facepalm:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
rmaya napisał/a:
Brak 100m WR jeszcze do przeżycia tylko że to na prunt :facepalm:

Uuuułłuu, prunt do przeżycia ale WR niet nono

:
Na maryny cmokajo a te wątpię by miały realnego WR na pozimie choćby 50m a tu w rękę parzy. Poza tym ja jak noszę zegarek na pasku (skórzanym) to i tak go nie moczę stąd też akceptacja <50m

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Każdy ma swojego bzika ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Mnie przed zakupem maryny głównie ten brak szczelności powstrzymuje - kiedys nie przeszkadzało mi, że zegarki które nosiłem potrafiły zaparować na deszczu, zdejmowałem je myjąc ręce czy wchodząc do wody gdziekolwiek, ale teraz przyzwyczaiłem się do lepszych parametrów :P Tym bardziej że te modele co pokazałem to nie sa typowe piloty, tylko (przynajmniej wizualnie) coś pomiędzy lotnikiem a nurkiem, więc pasowałoby imo żeby miały lepszy WR.

A zegarków na prąd mam aktualnie 2 przy 12 automatach, więc jeszcze jeden czy dwa nie zaszkodziłyby ;)

Ostatnio zmieniony przez Machu 2017-03-11, 00:30, w całości zmieniany 1 raz
:
tomaliusz napisał/a:
Każdy ma swojego bzika ;)

Albo schize. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Machu napisał/a:
Mnie przed zakupem maryny głównie ten brak szczelności powstrzymuje

Te z Getat maja 100m.

:
Ale tylko chyba te co są 1:1, reszta raczej nie ma

Skate or die!
:
ale o co chodzi?
zakręcana koronka z uszczelkami
dobra uszczelką pod dekiel
dobrze wklejone szkło i musi mieć minimum 100m

:
Tylko mnie się te getatowe umiarkowanie podobają ;) Jakby zrobili np. 47mm submersible z wr 100 to pierwszy był brał :))

:
Jeżeli macie chwilę czasu i trochę chęci to można:

Na ebay chyba do jutra (ale podkreślam, chyba - na razie jest bo przed chwilą było klikane) działa jednorazowy kod C20HELLOSPRING (-20% od ceny, max $50) ale są 2 warunki - płatność przez paypal, z konta zarejestrowanego w US i dostawa na adres US. Na pewno działa przy cenach "kup teraz", działa też przy "best offer", nie wiem czy przy licytacjach też.

Podpowiem od razu, że konto Paypal można sobie założyć z dowolnym adresem, jedna niezbyt wielka płatność powinna przejść bez problemu bo potwierdzanie adresu chcą dopiero powyżej jakiejś wartości. Co do adresu w US - np Polamer albo coś podobnego.

Do dzieła pifko

Ostatnio zmieniony przez Tapir 2017-03-11, 13:16, w całości zmieniany 1 raz
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
:
A to nie jest tak, że WR50 wystarcza by bez obaw myć ręce lub zmoknąć na deszczu?

:
Ja z WR 50 plywalem na basenie. I nid puścił. A był to Tommy Hilfiger. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
A z drugiej strony były/są tez g-shocki co parowały :D

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
rmaya napisał/a:
A z drugiej strony były/są tez g-shocki co parowały :D


Ale one to dwusetki były :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.