Parnis Big Madafaka Submersible
Odpowiedz do tematu

: Parnis submarine
Mój nowy nabytek - przyszedł w poniedziałek :)

Wrażenia bardzo pozytywne. Mimo 44 mm wygląda potężniej niż moja najbardziej potężna dotychczas czterdziesto-siódemka. Jednocześnie bardzo dobrze leży na nadgarstku.

Na razie na gumie pozostaje ale w przyszłości dostanie pewnie jakiś handmade.

Sorry za jakość fotek ale po pierwsze żaden ze mnie fotograf a po drugie aparat to małpia cyfrówka :(

Nie przedłużając:









No i kilka zdjęć bez tła:



Klamra która naprawdę dobrze się prezentuje (nie za mała ale i nie taki olbrzym jak chińskie pre-v)





Dekiel (nie otwierany niestety bo ciężko to otworzyć suwmiarką a nie chciałem go uszkodzić) jak widać numery to już nie 1234...



Guma bardzo przyjemna w noszeniu i nieźle wykonana. Niestety strasznie się kurzy co widać na załączonym obrazku:



No i fotka nadgarstkowa:



I jeszcze z boku:



To już jest koniec... I jak?? Podoba się?? :?

:
Kawał zegara!

Nie mój klimat, ale niech się dobrze nosi!

:
świetny,choć troche mały :wink:

bezel obracany?

:
Fajny, ale pierwsze co bym zrobił, to dokupiłbym normalną osłonę koronki, taką jak w Pamach.

Sawim
[Usunięty]
:
feleksc napisał:
świetny,choć troche mały :wink: bezel obracany?
Chcesz większy nieco? Proszę, Dżekson ma - 60mm jedyne, bez koronki rzecz jasna :lol: http://img143.imageshack.us/i/mm167photo9.jpg/

:
Podoba sie przawdziwy Akwalung , ciekawy jestem jak świeci ?

:
ja już jedną 60tke mam,teraz mi ręka odpoczywa przy saszce 51mm.

:lol:

:
Kiedyś wpadł mi w oko, nawet mi się podobał,ale w końcu stwierdzałem że nie moja bajka.Gratuluję zakupu i nich się nosi.

:
Bezel obracany tylko inaczej niż w diverach - w jedną stronę i kliknięcie jest tylko przy tych kropeczkach (czyli co 5 min)

Osłony koronki nie będę zmieniał, póki nie zobaczyłem zegarka na żywo to myślałem nad zmiana tarczy na taką:



Jednak musiałbym wymieniać i tarczę i wskazówki a poza tym na żywo naprawdę mi się spodobał ten zegarek i zostanie taki jaki jest (póki mi się nie znudzi)

Jedyne co może przeprowadzę to zmiana szkiełka bo ta lupka nie powiększa a tylko psuje efekt.

a świeci jak chińczyk -czyli marnie

aczkolwiek dużo lepiej niż mój parnis automatic power reserve :)

reimar
[Usunięty]
:
Odkupiłem Parnisa od TowRoupas-a i moim zdaniem całkiem fajnie się prezentuje :P








tewie
[Usunięty]
:
No z tym paskiem wygląda o wiele lepiej niż z tą imitacją krokodylka_chyba. :)

:
Nie no świetne :) Jeszcze dzisiaj będę płakać w poduszkę że sprzedałem... :P

Też coś wrzucę w ten deseń dla potomnych:


:
TowRoupas będzie bolało jeszcze długo :wink: A zegarek bardzo fajny sam się nad nim zastanawiałem, ale wziąłem GMT. Niech się nosi :)

reimar
[Usunięty]
:
TowRoupas napisał:
Nie no świetne :) Jeszcze dzisiaj będę płakać w poduszkę że sprzedałem... :P Też coś wrzucę w ten deseń dla potomnych: [img][/img]
ano płacz bo już nie oddam :wink: myślę jeszcze nad innym paskiem z jakimś fajnym przeszyciem.

Blaz
[Usunięty]
:
Naprawdę zjawiskowe zdjęcia. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.