Zegarkowe linki, artykuły i wydarzenia
Odpowiedz do tematu

:
Mam podobny...za ułamek tej ceny :))

:
Svedos napisał/a:
Mam podobny...za ułamek tej ceny :))

Czyli bez tego, no ... hmmm prestiżu :złośliwiec: ;) :D

:
Mniej blachy, więcej drewna :D

:
Oooooo nieeeeee nie, to kwintesencja prestigu :)) ręczna robota do tego Made in Poland.

:
Postaw toto żelastwo na komodzie czy innym meblu i po roku podziel się wrażeniami :złośliwiec:

:
Nie wiem kim jest ten Pan, ale na moje to niezbyt umie w zegarki. W gust raczej też, jak dobiera ciemne tarcze do jasnych koszul, a ikoną Mustanga jest dla niego Eleanor z Szybkich i Wściekłych.

Jeśli ktoś chce ktoś przeczytać, dlaczego warto kupić drogi zegarek (10k i powyżej) - to między innymi dlatego, by być traktowanym poważnie. Biedni ci, co mają tańsze...

http://jakubroskosz.com/5...-drogi-zegarek/

Ostatnio zmieniony przez marekgro 2017-05-22, 05:36, w całości zmieniany 3 razy
:
Eleanor 'wystąpiła' w innym filmie :P
Facet imo momentami pisze całkiem do rzeczy, ale te regułki o prestiżu i wizerunku wyjęte żywcem z poradnika sprzedawcy średniej półki śfajcarów raczej dyskwalifikują go jako poważne źródło wiedzy zegarkowej :twisted:

P.S. Na jego stronie jest artykuł o "piramidzie prestiżu" pod którym podobni znafcy dowodzą wyższości Certiny nad Tissotem oraz braku prestiżu Grand Seiko :P

:
Sorry, po pierwszym akapicie przestałem czytać.
Szkoda mi go w sumie, skoro dla niego jakość mierzy sie w tys. zł. :/

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Gdzie on znalazł Moonwatcha za 30 tysięcy? Nawet "Speedy Tuesday" Fratello-watches-whoring-itself-edition był tańszy.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Może pompka do ego była w zestawie :))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Może ten kloc szturmowy Co-Axial? Pewnie tyle kosztuje katalogowo. Ale bloger szafiarz pracy domowej nie odrobił i nie wie że tu trzeba wintydż klasyka kupić?

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Ale komentarze poczytać - zawsze to dobra rozrywka :)

:
Nie czytałem , warto jest coś jajcarskiego czy tylko elementarny brak wiedzy ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.