Czas na forumowca 2016/17
Odpowiedz do tematu

:
Wracając na Ziemię :-)

Może coś w tym stylu, w kopercie od 303 II?



Prosto, szybko (?), tanio...

Maras68
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
Wracając na Ziemię :-)

Może coś w tym stylu, w kopercie od 303 II?
Obrazek

Prosto, szybko (?), tanio?...


super pomysł cool

:
Baza jest i czeka od dawna ;)

_
work in progress
:
O to to, podpisuję się pod tym wszystkimi czterema łapami. :))

:
Damian napisał/a:
Baza jest i czeka od dawna ;)
Obrazek


Tylko tutaj za mały mechanizm - za wysoko sekunda ;-)
Dlatego bym wolał z centralną...
Chyba, że na Anitasie - wtedy przy kopercie ok. 43 mm będzie idealnie.


No i najważniejsze - czy GG jest w stanie zrobić takie "mięsiste" wskazówki niebieszczone?
Żeby to nie były zwykłe płaskie blaszki.

:
Nieźle walnęło na ziemię - nawet poszło na -1 poziom.
Zegarki niczego sobie ale może forumowiec powinien trochę mieć fantazji w sobie a nie nuda...
Jak wygląda od strony technicznej jumphour i jedna wskazówka jak to jest technicznie do wykonania - trudno (drogo i skomplikowanie) czy nie?
Coś takiego mam na myśli:
http://www.meistersinger....fos/Clocks.html

MaisterSinger Salthora Meta

Chodzi mi tylko o styl nie wnikam w kopertę czy kolor tarczy (ale akuret ten IMHO mniam) cool

:
Clip napisał/a:
jak to jest technicznie do wykonania

Jak jest dostępny taki mechanizm w zakładanym budżecie, to jest taki zegarek do wykonania.

Clip napisał/a:
forumowiec powinien trochę mieć fantazji w sobie

Masz nasze dotychczasowe forumowce?
Przypomnę:




:
Taki styl to bym widział w jakimś ludzkim rozmiarze, a nie 43mm i 14 mm grubości :P

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314, ale większy to już będzie za wielki - serio.
:złośliwiec:

:
... no może, krakowskim targiem, 45x16 - ale to już naprawde max :złośliwiec: :D :))

Cytat:
Masz nasze dotychczasowe forumowce?


No właśnie, wieje nudą :))

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2016-08-04, 14:17, w całości zmieniany 1 raz
:
No jak głos ludu chce 303/II z małą sekundą zamiast symbolu dywizjonu to trzeba zaakceptować. Ja tam niezmiennie czekam na PM36 :)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Santino napisał/a:

Masz nasze dotychczasowe forumowce?


Tak znam. Nie nie mam. Właśnie dlatego od samego początku przypadł mi do gustu pomysł gazomierza! Chciałem jako młody kulis uczestniczyć w miarę od początku w projekcie :)) .

A chciałbym uniknąć takiego forumowca:
WUS seagull st5

:
Cytat:
A chciałbym uniknąć takiego forumowca:
WUS seagull st5


Nie wiem co ci nie pasuje w tym akurat projekcie chłopaków z WUS, bo ja mam dwa i moim zdaniem to są świetne zegarki. Dokładnie takie jak miały być. Udało im się zrobić o wiele gorsze ;-)

:
Tak jak pisałem zegarek fajny i nie mam nic przeciwko ale chodzi o coś bardziej 'szalonego"
w porównaniu do tego projektu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.