poka swojego gieszoka...
Odpowiedz do tematu

:
Dorian06 napisał/a:
A 9300 wiadomo. Jeden z najlepszych G. Tylko ubranie mu zmień na jakieś kolorowe.

niby kawałek plastiku ale cały czas się z niego cieszę, od dawna mi się podobał i pewnie będzie miał u mnie dożywocie :)) nad kolorami nie myślałem, chodził mi po głowie pomysł na wymianę modułu z radiem ale kupiłem drugiego G - z radiem i solarem, w połowie tyg powinien być u mnie cool
mody Muda być może kiedyś, za to jeszcze nie dojechał do mnie drugi G a już myślę o jego modowaniu :D

:
trollu, 5610 też będzie cieszyć :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
jeszcze go nie ma a już cieszy :P

:
trollu, 9300 ostatnio był u mnie ręce cały miesiąc. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
trollu, 9300 ostatnio był u mnie ręce cały miesiąc. :))

Ludzi opluwa i od zboczeńców wyzywa w klubie jednego zegarka a sam łun nie lepszy :D

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2016-08-22, 20:29, w całości zmieniany 1 raz
:
tomaliusz, to była inna sytuacja. :D
Tak normalnie to jestem normalny. Co dzień inny. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
U mnie normalność to co kilka godzin inny... :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
9300 zmienia ludzi :)) normalnie w domu zegarka nie noszę a odkąd mam muda to nawet przy komputerze mam go na ręce :D

:
Świr :twisted:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz napisał/a:
Świr :twisted:

Oj tam. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
:))

:
trollu, pora na jakie kolorowe gacie bo smutno troszkę ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
takie myśli też już chodzą po głowie, kilka wizji mam dla GW-M5610 i dla muda :))
gdzie można znaleźć jakieś paski do G itd? Aktualnie czekam na odpowiedź z TT w sprawie paska i bezela do obydwu G ale gość mi od razu powiedział, że może być lipa

:
trollu,
http://www.czwarty-wymiar.pl/viewtopic.php?t=21415
;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
trollu napisał/a:
:))
Obrazek


G-shocki chodzą parami!! :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.