poka swojego gieszoka...
Odpowiedz do tematu

:
tomaliusz napisał/a:
Daito, za mały na Ciebie ;)


Już miałem GX'a dwa razy i nie cisnął mnie... znaczy się rozmiar odpowiedni... :P

Ale póki co plany się pozmieniały - CDN :))

:)

Ostatnio zmieniony przez Daito 2016-08-11, 06:18, w całości zmieniany 2 razy
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Panowie, Panowie ! :) macie racji wiele, wyświetlacz mało cztelny, wykonanie stosunkowo na niskim poziomie ale jak pisałem traktuję go nako budżetowca i to podkreślam.
Wszelkie porównania do Romka są IMO bezzasadne, koledzy jakość zgoła odmienna, ale wyświetlacze mimo różnicy w czytelności wykonane na podobnym poziomie. Mi się po prostu podoba i nie zwracam uwagi czy jest czylelny czy nie, ma mieć timer, wytrzymać w saunie i tyle.
Przyznaję nie podoba mi się jak koledze Elix jamość wykonania koperty, połyskliwość plastiku i efekt oblania farbą koperty i paska, ale umówmy się koszt za używkę to + - 300zł i jak za taką kwotę jest ok.

Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad sobą.
:
Daito napisał/a:
tomaliusz napisał/a:
Daito, za mały na Ciebie ;)


Już miałem GX'a dwa razy i nie cisnął mnie... znaczy się rozmiar odpowiedni... :P

Ale puki co plany się pozmieniały - CDN :))

Póki co to popraw :popcorn:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
tyle razy to było a Daito i tak przykleksił :)) :)) :))

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
tyle razy to było a Daito i tak przykleksił :)) :)) :))


Czujność sprawdzałem... :) kornel dzięki za zwrócenie uwagi... pifko
pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito, dzięki za poprawę cool ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:
Daito, dzięki za poprawę cool ;)


Nie za ma co - błądzić ludzka rzecz... tyle że przyznać się trzeba umieć ;) pifko

Żeby tak całkiem OT nie był to wrzucę takie - trochę pożegnalne bo nowego właściciela będzie szukał jak mi nowy nabytek przywędruje do domu:


Ostatnio zmieniony przez Daito 2016-08-11, 15:40, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
pyk :)

:
Odkąd się pojawił to mi się marzył, ze względu na niecodzienny wygląd, asymetrię oraz całokształt... no i przywędrował...:

Ostatnio zmieniony przez Daito 2016-11-29, 18:45, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito, świetny jest :)
Gratuluję pifko

[ Dodano: 2016-08-15, 12:38 ]

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2016-08-13, 20:41, w całości zmieniany 1 raz
:
nowy nabytek cool

:
trollu, pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Daito, trollu, graty.
pifko pifko
Żaba świetna. A 9300 wiadomo. Jeden z najlepszych G. :)) Tylko ubranie mu zmień na jakieś kolorowe. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Goldi...


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.