Parżynier Dziurbillon
Odpowiedz do tematu

: Parżynier Dziurbillon
Bardzo mi się podobają dziurbillony. Mają jednak zazwyczaj taka wadę, że gdzieś Chińczyk naskrobie, że to tourbillon i od razu mi przechodzi chęć na zakupy. Ten nie ma żadnych durnych napisów. No to go kupiłem 8)







Foch und Ch.
:
Poza tym, że zepsuty bo dziurawy na przestrzał to mnie się on podoba :mrgreen:

:
Normalnie Panie niegłupi... :shock: :roll: Trza pomacac bedzie, oblookac na spotkaniu... :razz:

:
...niech się nosi, jak dla mnie to żadna dziura (w zegarku oczywiście) mi nie podejdzie :twisted:

:
Ale brzydal :razz: :mrgreen: :wink: :lol:

krupik
[Usunięty]
:
a mnie się podoba bardzo - zwłaszcza na tej fotce koło SPD wygląda świetnie i łazi za mną, ale muszę go zmacać bo z tego co pamiętam gdy widziałem tą "nie dziurawą" wersję to był ogromny :)

:
Ten jest dokładnie taki sam tylko z dziurą , tak na powaznie to jestem ciekaw jak na żywo wygląda, Ojciec Jakub musi go zabrać na następne spotkanie anonimowych.... :wink: :lol:

Blaz
[Usunięty]
:
Zauważyliście, że on ma dziurę??? :mrgreen: :mrgreen:

:
Uhm, po kuli :wink: :razz:

:
yyyyy nie wiem co napisać , muszę na żywo tego dziurkacza obejrzeć

:
To on taki przestrzelony i cyka?
Niewiarygodna jest moc chińskiej produkcji :mrgreen:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Zegarek jak i fotki 1sza klasa!
Można wiedzieć gdzie i za ile można takiego wyrwać?

:
Spinner napisał/a:
Normalnie Panie niegłupi... :shock: :roll: Trza pomacac bedzie, oblookac na spotkaniu... :razz:


No ba :P !
Będzie ci się pięknię komponował z Eterną :lol: - ma nad nią tę przewagę, że tutaj wąż ma się gdzie schować :razz: :twisted: :mrgreen: ...

:
To jest kawał żelastwa ale leży na ręce bardzo dobrze. Bracie Svedos, jest jakaś alternatywa dla tego tekstylnego paska? Wygląda tak sobie, wygodny jest ale śmierdzi kurde. :)

A nabyłem go u Pana Jana. Od czasu do czasu je ma. Cena była promocyjna to wziąłem.
http://cgi.ebay.pl/ws/eBa...e=STRK:MEWNX:IT

Foch und Ch.
:
Kuba, alternatywy to raczej nie ma, są wersje z chińskiego zwierza ale te to dopiero mają zapaszek i do tego są twarde jak stal. Ten "parciany" nie jest taki zły ale po kilku zapięciach zacznie się strzępić, ja go po krawędziach delikatnie przeprasowałem gorącym żelazkiem i pomalowałem czarną farbą do butów. Jako alternatywa to chyba tylko pasek robiony na miarę przez naszych paskorobów, ja poważnie rozważam taki krok.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.