Poprzedni temat «» Następny temat
G. GERLACH Miś Wojtek :-)
Autor Wiadomość
Ratler Wściekły I 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Forumowy Pajacyków

Pies czy kot?: pies
Wiek: 51
Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 15991
Skąd: Zabrze
 #16  Wysłany: 2016-05-11, 16:42   

Maras68 napisał/a:
co ja mogę biedny miś :złośliwiec:

dodaj miś wyklęty :złośliwiec:
tak się tylko zastanawiam skąd ta myśl że młodzież obchodzi Miś Wojtek i kupi zegarek za parę stówek podbity jego historią :/ no chyba że celujecie w tę grupę docelową maszerującą z zielonymi flagami hmmm
_________________
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2016-05-11, 16:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maras68
[Usunięty]

 #17  Wysłany: 2016-05-11, 16:44   

Woytec napisał/a:

Uniwersalny rozmiar to jest 42 mm,
38 to rozmiar na żółte rączki albo dla białych dziadków, tkwiących jedną nogą w erze Bulovy czy innego Atlantika w "męskim" rozmiarze 36 ;)


święte słowa pifko
 
 
ukasz.pa 
Ryżowy


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 597
Skąd: WR
 #18  Wysłany: 2016-05-11, 16:44   

Świetny pomysł !! pifko pifko
_________________
~ stay open minded ~
 
 
Maras68
[Usunięty]

 #19  Wysłany: 2016-05-11, 16:47   

Ratler Wściekły I napisał/a:

tak się tylko zastanawiam skąd ta myśl że młodzież obchodzi Miś Wojtek i kupi zegarek za parę stówek podbity jego historią :/ no chyba że celujecie w tę grupę docelową maszerującą z zielonymi flagami hmmm


ciekawa uwaga :popcorn:
 
 
carpetmonster 
Ryżowy

Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 474
Skąd: Wrocław
 #20  Wysłany: 2016-05-11, 16:59   

Mały rozmiar. Moda jest na zegarki duże, 40 to minimum. Popatrzcie jakie rozmiary mają np (choć stylistycznie kompletnie odbiegające od tematu) wellingtony. Damski jest mały, męski to 40 mm. I nawet dziewczyny kupują męskie ;)
Pomysł z mechanizmem ciekawy, właśnie obejrzałem na youtbie jak to VH wygląda. Tylko stylistycznie produkując coś młodzieżowego nie odwalcie takiej kaszany jak większość producentów-zamiast zegarka młodzieżowego czy damskiego produkują zegarek który z ich punktu widzenia jest młodziezowy. W efekcie powstają potworki których nikt nie chce włożyć.
Plus zdefiniujcie pojęcie młodzieżowy-bo młodzież to nastolatkowie a ja tu widzę że ktoś już o małych komunistach pisze i zegarkach od dzieciństwa do matury ;)

Ratler Wściekły I napisał/a:

dodaj miś wyklęty :złośliwiec:
tak się tylko zastanawiam skąd ta myśl że młodzież obchodzi Miś Wojtek i kupi zegarek za parę stówek podbity jego historią :/ no chyba że celujecie w tę grupę docelową maszerującą z zielonymi flagami hmmm


myślę że będzie ok-robi się moda na historię, nawet ignoranci chętnie ponoszą zegarek który do czegoś nawiązuje i jest "made in poland".
 
 
karloss 
Ryżowy Długiego Marszu


Pies czy kot?: pies
Wiek: 42
Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 1107
Skąd: Radom
 #21  Wysłany: 2016-05-11, 17:30   

Maras68 napisał/a:
Ratler Wściekły I napisał/a:

tak się tylko zastanawiam skąd ta myśl że młodzież obchodzi Miś Wojtek i kupi zegarek za parę stówek podbity jego historią :/ no chyba że celujecie w tę grupę docelową maszerującą z zielonymi flagami hmmm


ciekawa uwaga :popcorn:

Dlaczego jak ktoś się interesuje Polską historią, ba, nawet uważa się za patriotę, to wrzucacie wszystkich do jednego wora jak jakieś mohery ?
Osobiście uważam, że dzisiejsza młodzież naprawdę interesuje się naszą historią, za moich szczeniackich czasów było o wiele mniej mówione na takie tematy.
_________________
Piłeś ? - nie pisz !!!
https://www.youtube.com/w...hxvAN30&ob=av2n
 
 
Ratler Wściekły I 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Forumowy Pajacyków

Pies czy kot?: pies
Wiek: 51
Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 15991
Skąd: Zabrze
 #22  Wysłany: 2016-05-11, 17:45   

wrzucacie? to mnie jest więcej? cool mam 2 kolegów uczących w liceach - tak naprawdę interesuje się historią ( czytają cokolwiek poza informacjami w necie ) określona grupa młodzieży którą nie sposób określić jako znacząco liczną cool a to że interesuje ją przeważnie określona wersja historii bez dopuszczania myśli że świat nie jest czarno-biały to wybacz ale będzie mi się kojarzyła z moherem
z mojej strony OT
_________________
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
 
 
Santino 



Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 48251
Skąd: Łódź
 #23  Wysłany: 2016-05-11, 18:59   

Profilaktycznie zakończcie na tym proszę...
_________________
https://instagram.com/santinoleathercraft?utm_medium=copy_link
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #24  Wysłany: 2016-05-11, 21:02   

Ratler Wściekły I napisał/a:
mam 2 kolegów uczących w liceach


U was w tych fawelach wszystko jest inne. Nawet misie wam się wydają brunatne, podczas gdy są brązowe.
_________________
 
 
Zinajda 
Kierownik Pola Ryżowego
Camil K. Cruff


Pies czy kot?: pies
Wiek: 76
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 1873
Skąd: WOT
 #25  Wysłany: 2016-05-12, 20:53   

[quote="Ratler Wściekły I"]
Maras68 napisał/a:
co ja mogę biedny miś :złośliwiec:

dodaj miś wyklęty

Dlaczego "wyklęty", jak widać w bibliografii, sam "wielki" pułkownik Przymanowski popełnił książkę na temat, a to była wystarczająca rekomendacja. Miałem gdzieś to dzieło, jak również niedawno wydaną monografię Wojtka. Nie pamiętam tytułu.
A co do wielkości, to mam zeszłotygodniowe doświadczenie z wnukiem "komunistą", który dostał ode mnie wymarzonego "Risemana" i zeznam bez bicia, że wygląda on ze swymi 4,5 centymetrami karykaturalnie na jego łapinie, naprawdę nie miałbym nic przeciwko temu, żeby był choć trochę mniejszy. Nie narzekam, bo taki chciał, ale fakt jest.
_________________
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2016-05-12, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
arti01 
Sprzedawca Ryżu

Pies czy kot?: kot
Wiek: 52
Dołączył: 30 Mar 2016
Posty: 133
Skąd: Poznań
 #26  Wysłany: 2016-05-12, 21:26   

Nie wiem, czy Wojtek trafi do nastolatków i trochę starszej młodzieży - w tym wieku może wydawać się zbyt mało spektakularny. Ale dzieci i dorośli, którzy wiedzą, że wojna to nie tylko wielkie bitwy i bohaterskie czyny - czemu nie? Ja bym chciał, a jak zegarek byłby bardziej budżetowy i i pewnie sporo osób po prostu lubiących historię - a jest ich wielu - też:)
_________________
--
aRTI01
 
 
Ptaku 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: kot
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 2694
Skąd: Jablonna
 #27  Wysłany: 2016-05-13, 18:46   

Gratuluje pomyła ale zróbcie 40mm, te 38mm to może być naprawdę mało
_________________
Moje video prezentacje zegarkow
 
 
Sebastian 
Klon Starszego Kulisa


Wiek: 46
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 8855
Skąd: Wieliczka
 #28  Wysłany: 2016-05-13, 19:06   

Ptaku, piszesz to jako potencjalny klient? :twisted:
_________________
Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
 
 
Jacek. 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Sfermentowanego.


Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 15379
Skąd: że by...
 #29  Wysłany: 2016-05-13, 20:05   

Ptaku napisał/a:
Gratuluje pomyła ale zróbcie 40mm, te 38mm to może być naprawdę mało


Ale prezesu się klikł kontener kopert 38 mm. Wina niezwyczajny, a w dodatku pod wieczór to było. Czyli, że przysługuje panu apelacja do składu węgla na Kaczej :))



le Gbou.
_________________
"We offer best solutions in search of a problem"
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #30  Wysłany: 2016-05-13, 20:08   

Dwa kontenery, bo promocja była :))
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum