Alain Silberstein - GMT a'la flower power
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Alain Silberstein - GMT a'la flower power
Ostatnio siedzę trochę w zegarkach GMT i stwierdziłem, że znalazłem coś bezsprzecznie innego. :mrgreen:





Nie wiem co palili producenci tegoż, ale najwyraźniej robili to w dwóch strefach czasowych. :mrgreen:

A tak poważnie - Noah i Yobokies! Apel do Was, panowie! Zróbcie takie wskazówki do Seiko! :mrgreen:

:
Jest bardziej rumuński niż rozciągliwe bransolety :mrgreen:

:
Alain Silberstein zawsze robił odjechane zegarki.

:
Łoooooo ale gość zaszalał ostro :)

:
...dziecku bym kupił :twisted:

:
ale maszkaron :shock:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
jego zegarki od zawsze wyglądają w ten sam sposób - na mnie przestały już robić wrażenie...fakt ale ja do zagadek dużo oglądałem to się naoglądałem - a jak ktoś to widzi po raz pierwszy to się nieźle dziwi
... zwłaszcza jak zobaczy cenę - UN maxi marine diver to byłoby mało na tego, zdaje się.

a z tymi wskazówkami do seiko to byłby niezły czad!!!

Skate or die!
:
Powiedzmy, że to nie moja estetyka ;)

Foch und Ch.
:
:shock: :mrgreen: :shock: :mrgreen: :shock: :mrgreen:
w sam raz na zegarek dla klauna

...i nie ma że boli...
:
Nieźle...mocno transowy klimat : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Koszmar :shock: :shock: :shock:

Blaz
[Usunięty]
:
prezesso79 napisał/a:
a jak ktoś to widzi po raz pierwszy to się nieźle dziwi
... zwłaszcza jak zobaczy cenę - UN maxi marine diver to byłoby mało na tego, zdaje się.



Ten model 4 tysiące euro kosztuje. :mrgreen:
W środku siedzi ETA 2893-2. Wymiary 37mmx37mm. Limitacja 500 sztuk. Kto bierze? :mrgreen:

:
Wygląda jak kupa po jagodach i nie dałbym za niego 100 zł. Cenę 4k ojro odbieram w kategoriach dowcipu ;-)

Blaz
[Usunięty]
:
Alamosie, przypominam Ci, że Silberstein najwyraźniej palił, ale gazu rozweselającego nie zażywał, więc cena jest jak najbardziej serio. :mrgreen:

:
Mówcie co chcecie ale gość jest konsekwentny i od lat robi zegarki o takim dizajnie, skoro ktoś to kupuje to chyba nie są takie złe :wink: :lol: , no chyba że to snoby jakieś. :razz:

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-07-20, 12:52, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.