zegarek- nurek III,
Odpowiedz do tematu

just.wojtek
[Usunięty]
: zegarek- nurek III,
witam!
ponieważ bardzo mi pomogliście w poszukiwaniach pierwszego prawdziwego nurka, za co wszystkim aktywistom dziekuję; i wszystko sie dobrze skończyło- zakupem autozillii i sawtootha orange- mam kolejna prośbę:
bo, hmm....się mi wydaje, że im smutno i powinne mieć kolegów/koleżanki (a głód znów się odzywa)...
to tak-
nurek
duży>45mm
mechaniczny (na 90%)
niebieski, czerwony, zółty? (inny niż autozilla i sawtooth)
jak najbardziej nietypowy (sinn? ball? hamilton? marathon?)
lepiej chiński z górnej półki niż jakiś byle jaki swiss
tani, ale nie ma limitu ceny (nie omesia i nie rolek)
ktos może ma jakieś fajne pomysły? lub/i propozycje?
pozdrawiam i dziekuje
wojtek

:
Jak dla mnie wybór jest prosty i jedyny:


"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Kup Orse Sea Vipera najwyżej odkupię po dobrej cenie:)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Sinn super ale bedzie kosztowal... :roll:

Z tanszych:

Hamilton Sea View 300m (46mm):



ew. coś z Dievasów może (tylko, ze to 44mm), np:







ew. Steinhart Triton:



ew. Stowy Prodiver i Seatime:




Blaz
[Usunięty]
:
Spinnerosie, tylko że Wojtek prosił o inny kolor tarczy niż pomarańczka i czarny. :wink:

Proponowałem Wojtkowi Doxę i Artego. :wink:

:
A to sooooorki, juz szukam dalej, np:



Rudolf jakiegos hawajczyka dawaj tutaj... :!:

Ostatnio zmieniony przez Spinner 2010-07-22, 12:14, w całości zmieniany 1 raz
:
...ten Dievas Vortex coraz bardziej mnie kręci



Blaz napisał/a:
(...) tylko że Wojtek prosił o inny kolor tarczy niż pomarańczka i czarny. :wink:


...to może niebieskie Sumo, nie jest to może jakaś tam ekstrawagancja zegarkowa, ale niebieski jest przynajmniej i wszystkim się podoba (oprócz mnie)


Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-07-22, 12:14, w całości zmieniany 1 raz
:
Sumo zbyt popularne pewnei dla kolegi ale tak BTW - co Ci sie nie widzi w Sumo? :shock:

:
...może inaczej,

widzi mi się tylko koperta (ale i tak nie do końca - 20mm w uszach to na taki zegarek stanowczo za mało) i generalnie jako całość jest taki jakiś przytłaczający. Myślałem, że jak go przymierzę (dzięki Tobie notabene) to się przekonam, ale nie, na ręku też mi nie pasuje. Jedyna (oprócz koperty) to jeszcze mi się widzi wskazówka sekundowa.

...no kurczę, nie i już, wersja ostateczna - przytłaczający jest i tyle

:
Sumo przy badziejnym 007, którego wielbisz, jest jak majstersztyk przy lipie... :evil: :razz: :mrgreen:

:
...Spinner, wielbię to ja 6105 i Samuraja z dzisiejszych, a 007 to jest po prostu nuras, którego trzeba mieć i tyle

:
Spinner napisał/a:
Sumo przy badziejnym 007, którego wielbisz, jest jak majstersztyk przy lipie... :evil: :razz: :mrgreen:


Spinner dobrze prawi.
Miałem napalenie na 007 ale jak zobaczyłem to przy Sumo to jak zegarek z odpustu się wydał i już tylko Sumo chcę : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
jak nie ma limitu to dla mnie byłby wybór oczywisty:

wiem, wiem było proponowane :D

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Mój pięciuset metrowiec od Baliha'i Project
Wypaśny mają też i automaty

:
Cudny ten SUB :shock: :shock: ale nie wiem czy bym sie przyzwyczaił do tej wąskiej godzinowej - no nijak mi to nie pasuje - także w modach Seiko... :roll:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.