Portugalczyk - wersja ze srebrnymi subtarczami
Odpowiedz do tematu

Czino
[Usunięty]
:
Oj tam,oj tam się czepiasz :razz:

:
Jacek nie ma pand w ofercie, przynajmniej nie widziałem. Niebieskie brać u Wenpingi, a szare pandy zdaje się w Dajiwatch :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Wozu
[Usunięty]
:
OK dzięki tylko teraz jaki niebieski czy szary? :)
Pomyślimy...
Kurczaki,... a co z jacksonem piszecie, że tak krucho?
Dostaje od niego średnio co tydzień zegarek i jeszcze nie zdarzyło się nic złego.

Co prawda mój pierwszy zegarek od niego to straszny bubel był, ale to było tylko raz i nigdy się nie powtórzyło.

:
Wozu napisał/a:
Co prawda mój pierwszy zegarek od niego to straszny bubel był, ale to było tylko raz i nigdy się nie powtórzyło.

Mój pierwszy (i ostatni :evil: ) też był/jest strasznym bublem :evil: Ale ja troszkę nietypowy zamówiłem. I tak cud, że w końcu wysłał. Robi +20 minut na dobę i ma kilka jeszcze innych usterek.

:
Wozu napisał/a:
OK dzięki tylko teraz jaki niebieski czy szary? :)
Pomyślimy...


Mnie najbardziej podoba się panda niebieska :smile:

Ostatnio zmieniony przez Smok 2011-04-19, 23:19, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Wozu
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
Wozu napisał/a:
Co prawda mój pierwszy zegarek od niego to straszny bubel był, ale to było tylko raz i nigdy się nie powtórzyło.

Mój pierwszy (i ostatni :evil: ) też był/jest strasznym bublem :evil: Ale ja troszkę nietypowy zamówiłem. I tak cud, że w końcu wysłał. Robi +20 minut na dobę i ma kilka jeszcze innych usterek.


O rzesz... no to mnie przebiłeś ;)

Karol też skłaniam się co do niebieskiej, ale to nie dla mnie ma być więc zasugeruję niebieski, ale decyzja ostateczne nie będzie ode mnie zależeć .

:
Wozu napisał/a:
O rzesz... no to mnie przebiłeś ;)


TUTAJ masz nieco więcej szczegółów :grin: Zresztą cały proces zamówienia i doprowadzenie (wręcz zmuszenie gostka) do wysyłki to jeden wielki cyrk. Opisany w odcinkach :grin: w "Nie jest OK" ..

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-04-19, 23:48, w całości zmieniany 1 raz
Wozu
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
TUTAJ masz nieco więcej szczegółów :grin: Zresztą cały proces zamówienia i doprowadzenie (wręcz zmuszenie gostka) do wysyłki to jeden wielki cyrk. Opisany w odcinkach :grin: w "Nie jest OK" ..

Dzięki śledziłem Twoje problemy do momentu kiedy otrzymałeś zegarek, myślałem że na tym skończyły się kłopoty, ale widzę, że jednak nie...

:
Kurcze w sumie kilka sztuk Pand przez moje ręce przeszło i pewnie jestem daltonistą ale wszystkie są dla mnie szarawe. Niebieskiej żadnej nie uraczyłem. Nie zmienia to faktu, że zegareczek przedni i po dłuższym nie noszeniu dumnie powrócił na mój nadgarstek - a fotogeniczność to jego mocna strona! :mrgreen:


:
Tarcza jest szarawa ;)



A tak na serio ... pewności nie mam ale jest w niej coś niebieskiego ... zaraz po powrocie z roboty sprawdzę ... :roll:

It's better to burn out than to fade away ...

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Ładna bestia, mojemu się wahnik z łożyska urwał :cry: , ale Pan Zegarmistrz już naprawia

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Patrzyłem na mojego - no szary i nie chce być inaczej :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
patafian napisał/a:
Ładna bestia, mojemu się wahnik z łożyska urwał :cry: , ale Pan Zegarmistrz już naprawia


Co do wahnika ... to moim zdaniem jest nad wyraz głośny ... nie wiem czy tylko w posiadanym przeze mnie egzemplarzu ?

Co do tarczy to patrzyłem, gapiłem się i jednak są jakieś poblaski niebieskiego. A że wiadomo, płeć piękna rozróżnia więcej kolorów niż ta gorsza .... bazuję na tej podporze i .... tarcza jest niebieskawa.

Hie może najlepiej byłoby stwierdzić szaroniebieska lub niebieskoszara? ;)

It's better to burn out than to fade away ...

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Slavol,

Jesli chodzi o wahnik to niestety musisz przywyknac :) taka uroda tego werku. Dodatkowo wszystkiemu sprzyja koperta, ktora jest taka, ze poglos niesie. W BIG Pilocie ten sam werk jakos ciszej pracuje.

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2011-08-10, 11:18, w całości zmieniany 1 raz
:
A niech będzie nawet i taki głośny. Mnie nie przeszkadza (i pewnie nawet nie miałby szansy bo ciężko go będzie z rąk właścicielki wyrwać ;) )a przynajmniej wiem kiedy kobieta jest w pobliżu ;)

It's better to burn out than to fade away ...

G. Gerlach - polskie zegarki
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.