Portugalczyk - wersja ze srebrnymi subtarczami
Odpowiedz do tematu

:
Teraz to wyglądamy jak zebranie niedzielnego kółka daltonistów :lol: ...

:
ni chu.. chu nie widzę różnicy .

:
...więc po co przepłacać :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No właśnie... jaką tarczę ma panda?
Do mnie dziś dotarła i ma tarczę szarą. Mam porównanie do czarnucha, gdzie tarcza jest głęboko czarna. Tutaj - szara jak w big pilocie szaraku.
Jaki kolor tarczy mają wasze pandy? (bo na zdjęciach to g... widać) ;-)

Segoy
:
Zdjecia mojego sa na stronie 6-tej tutejszego watku i jest on zdecydowanie granatowy.

:
mój też jest zdecydowanie niebieskawy, gdzie brałeś swojego :?:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
dajiwatch

A nikt nie ma wersji czarnej?


No właśnie - pytanie zasadnicze: czy istnieje panda z czarnym cyferblatem? Ma ktoś, albo widział?

Ostatnio zmieniony przez Segoy 2011-04-16, 23:11, w całości zmieniany 2 razy
Segoy
:
Zdjęcia mojej pandy są na 3 i 4 stronie i raczej ona nie jest niebieska, bardziej taka grafitowa. Jest trochę jaśniejsza od radka cali. Tarcza radka jest jakby matowa a pandy taka bardziej błyszcząca.

Pozdrawiam
Adam
Darecki
[Usunięty]
:
Iksie, od Wen Pinga brałeś Pandę?

:
Tak od Wenpinga, pandy z czarną tarczą nie widziałem, ale okazuje się, że chyba jest więcej wersji kolorystycznych niż myślałem :shock: Co najmniej dwie różne pandy (niebieska i szara), cała czarna, klasyczna biało-niebieska i tajemnicza wersja cała szara (wygląda jak nieco wyblakła czarna) :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Darecki
[Usunięty]
:
Fotki Iksa :grin:







Mnie te fotki przekonały. Miał być biały po raz trzeci, a będzie panda :grin:

:
Paczcie państwo :!: to już osobiści wrzucacze fotek są na tym forum, takich ficzerów konkurencja ni ma :shock:





:mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Wozu
[Usunięty]
:
Czy ktoś kupował taką pandę od jacksona?
Napisałem do niego zapytanie, ale chyba zbyt niewyraźne mam te pismo obrazkowe bo jackson milczy.
A przejrzałem jakieś 30 zegarków z jego oferty i jasny szlak mnie trafia jak ta stronka mu wolno działa.

Czino
[Usunięty]
:
Olej Jacksona bo nieciekawe rzeczy się z nim dzieją i bierz u wenpinga albo manbushije ;)

:
Czino napisał/a:
Olej Jacksona bo nieciekawe rzeczy się z nim dzieją i bierz u wenpinga albo manbushije ;)


u Wenpingowej... ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.