Klasyczny do 1000zł
Odpowiedz do tematu

: Klasyczny do 1000zł
Cześć,

w życiu nie nosiłem zegarków. Teraz szukam pierwszego dla siebie. Chodzę zazwyczaj w marynarkach, koszulach, garniturach i niedługo szykuje mi się ważne wesele. Szukam więc czegoś klasycznego, by pasowało do garnituru jak i na codzień do koszul.
Trochę boję się kupować kota w worku, więc wolałbym mieć możliwość zobaczenia i przymierzenia zegarka w sklepie(Warszawa). Dodatkowo chcę by to była nówka, a nie używany.
Chciałby by był na pasku, najlepiej brązowym i był w miarę klasyczny by lepiej pasował do mojego stylu.
Póki co w oko wpadł mi Orient Bambino FER2400MW0, ale niestety ma czarny pasek i brak szkiełka szafirowego.
Przeglądałem jeszcze Curatora, on ma szafir, ale podoba mi się zdecydowanie mniej niż Bambino.
Czy wymiana paska na brązowy to duży koszt, problem? Czy w podanym budżecie 1000zł (+/- 300) dostanę coś co lepiej spełni moje wymagania?


Pozdrawiam
Paweł

:
Bierz Bambino, moim zdaniem jest super, wygląda elegancko, ale niezbyt zobowiązująco (również bez krawata ;) ). Jeśli Ci pasuje na żywo, to się nie zastanawiaj, zegarki kupuje się sercem.

Wymiana paska jest banalna i kosztuje przeważnie tyle, co sam pasek (w zależności co wybierzesz 50-150 złotych za popularne marki, przy zakupie paska powinni Ci wymienić na miejscu w cenie w ciągu 15 sekund).

Chyba, że chcesz masz czas i chcesz się pobawić w chińszczyznę, wtedy w zakładanym budżecie masz spokojnie 2 albo 3 fajne zegarki i początek nowego hobby :))

:
zapoluj na Bulove Precisionist Clermont na allegro klik

Ostatnio zmieniony przez vodka 2016-03-28, 22:25, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.