Parnis Big Pilot Grey
Odpowiedz do tematu

:
Pokaz fotkę zegarka i od góry i od strony dekla

:
Ja bym nie kupił, bo mi sie nie podoba szara tarcz :twisted:

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
:
zero8, a widziałeś kiedyś "szaraka" na żywo, bo piloty mają tarczą z efektem tzw słoneczka, czyli promienistą i na szarym to jest kosmos

:
Nie-e :roll:

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
:
No właśnie, a szary w porównaniu do czarnego z kapci wyp%@#$&la

maciek
[Usunięty]
:
Svedos napisał/a:
No właśnie, a szary w porównaniu do czarnego z kapci wyp%@#$&la


+10. :mrgreen: Przecież mamy o nim cały wątek. :wink:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2011-05-13, 17:25, w całości zmieniany 1 raz
maciek
[Usunięty]
:
dla niezdecydowanych :twisted: :






tomcat
[Usunięty]
:
fajny





pasek
zegarek obleci :twisted:

maciek
[Usunięty]
:


Ostatnio zmieniony przez maciek 2011-06-09, 10:08, w całości zmieniany 1 raz
:
Fajny pilot grey :)

Pietrek
[Usunięty]
:
Matyr, gdzie tego konkretnie kupowałeś ? Wydaje mi się, że Twój ma nieco dłuższą i masywniejszą wskazówkę sekundy, taką jak w moim pilocie ze wskazaniem rezerwy. Taka wersja się mi bardziej widzi. Fajny zegarek, pilotów z centralną sekundą nigdy za wiele.

:
Sekundnik to standardowa wersja w tych pilotach.

maciek
[Usunięty]
:
Pietrek78 napisał/a:
Matyr, gdzie tego konkretnie kupowałeś ? Wydaje mi się, że Twój ma nieco dłuższą i masywniejszą wskazówkę sekundy, taką jak w moim pilocie ze wskazaniem rezerwy. Taka wersja się mi bardziej widzi. Fajny zegarek, pilotów z centralną sekundą nigdy za wiele.


http://www.wenping1970.co...p?articleid=363

Prosiłem tylko o zmianę pacha na taki od takiego Gartona (który z resztą tez jest świetny... ;) ):

http://www.wenping1970.co...p?ArticleID=594

:
koronka taka jak zawsze? pierwszy raz zobaczyłem, że jest tam taka rybka jak w tych chrześcijańskich naklejkach na auta... dziwne trochę...
no i całość psuje niestety to, że na wszystkich zdjęciach jest krzywo nadrukowana luma na trójkącie :neutral:
chyba, że wszystkie fotki przedstawiają jeden i ten sam felerny model...
poza tym: miód malina!

Skate or die!
:
Niestety luma w tych pilotach to jedyna rzecz, która powstrzymuje mnie przed zakupem - we wszystkich egzemplarzach jakie widziałem była krzywo naniesiona na indeksy...

Wojtek

Ostatnio zmieniony przez w_kaczmarek 2011-06-15, 08:09, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Wojtek
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.