Nowe nabytki Vintage
Odpowiedz do tematu

:
Tyle że ten zodiak ma zakazany znak nienawiści :shock: ;)

Ostatnio zmieniony przez buran 2016-10-14, 06:55, w całości zmieniany 1 raz
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
jakby go tak na allegro wystawić jako zegarek dla skinów... hmmm ... ;) ))

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
a u mnie taki kwarcyk

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Fajniutki.

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
buran,

hrabia napisał/a:
Człowiek coś takiego wrzuca na rękę i od razu wygląda na bogacza


... takiego z GDR :P

:
Bogacz z enerdowka to pewnie z Glashutte latał ;)
Mam takie jedno ogromne złocone ufo. Nawet tarcza w tym kolorze. Coś okropnego :D

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
kolejne stalowe laco w kolekcji

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Rozumiem, że to z powodu okrągłego mechanizmu, ale kiepsko wyglądają te wybrzuszenia w prostokącie ... ciekawe jak na ręce.

... i tak pifko :))

:
Normalnie dla zegarków z epoki.
Dokładnie takie koperty miały zegarki amerykańskie "do zabudowy". Bulova, Elgin, Waltham, Ingersoll. Gdzieś mam taką Doxę też.

:
tak to wygląda

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
ALAMO napisał/a:
Normalnie dla zegarków z epoki.
Dokładnie takie koperty miały zegarki amerykańskie "do zabudowy". Bulova, Elgin, Waltham, Ingersoll. Gdzieś mam taką Doxę też.


Racja ... jednak najczęściej projekty kopert skutecznie i niezauważalnie maskowały tą niedogodność, szczególnie u amerykańców ... tutaj mamy "obrzęk Doriana", który pasuje jak ... :) ... a przecież niemieckie zagłębie dysponowało stosownymi mechanizmami.

:
co ciekawe laco produkowało swój mechanizm przeznaczony do kostek,skąd taki dziwoląg?pewno pożenili leżaki magazynowe i zrobili promocję.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Temat o przedwojennych polonicach zacząłem pogadanką o moim kierunku zbieractwa zegarków jako świadków historii przez małe i duże H. Swego czasu usiłowałem się przebić z tematem o historycznych zindywidualizowanych personalnie użytkownikach i ich zegarkach wojskowych, ale temat nie chwycił. Kontynuując generalnie ten kierunek nabyłem coś i powojennego.



http://arch.ipn.gov.pl/ft...elsko-biala.pdf
patrz strona 18. Wynika z tego, że zegarek wręczono najprawdopodobniej w 1976r, kiedy R. Janik odchodził z Zamościa do Bielska-Białej. Ostatecznie doszedł do stopnia pułkownika, a zmarł w 2015r. jako biznesman :twisted: .
W środku najpopularniejszy mechanizm automatyczny Poljota - 23 kamieniowy cal. 2616.2A.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Ciekawa historia pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
takie perełki dzisiaj u mnie zagościły


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.