Nowe nabytki Vintage
Odpowiedz do tematu

:
Z_bych, pifko

Antisocial and faceless...
:
fajny?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
fajny?
[url=https://zegarkiclub.pl/forum/uploads/gallery/album_2940/gallery_37529_2940_88414.jpg]Obrazek[/URL]


Po ile zielone? :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
doookładnie,$ albo sałata :D :D :D

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran, bardzo fajny pifko

:
buran napisał/a:
fajny?


Fajny.
Raz na jakiś czas mnie bierze, żeby sobie patelnię zorganizować.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
ta jest trochę za bardzo krzykliwa jak na mój gust ale kumpel ma taką że jak ją pierwszy raz zobaczyłem to szukałem szczęki po trotuarze :shock: :shock: :shock: obłędna,jak będzie miał następnym razem to ją obfocę,pierwszy orient który mi się spodobał.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
ta jest trochę za bardzo krzykliwa jak na mój gust ale kumpel ma taką że jak ją pierwszy raz zobaczyłem to szukałem szczęki po trotuarze :shock: :shock: :shock: obłędna,jak będzie miał następnym razem to ją obfocę,pierwszy orient który mi się spodobał.



Ja to bym takiego z zieloną cieniowaną tarczą przytulił. Patelnia ma być krzykliwa.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Dobra patelnia nie jest zła , nosiłbym pifko

:
Z podziękowaniami od Zbycha (chociaż już przez chwilę był strach, że paczkę gdzieś wcięło).

Cypitryna:



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Co do dyskusji o patelni to też uważam, że wypada ją mieć. Te nowsze modele jednak mnie bardziej kuszą.

A z nowych nabytków to taki "orientalny iwc" ;)


Ostatnio zmieniony przez Mzeg 2019-02-25, 20:27, w całości zmieniany 1 raz
Zegarki * Rower * Radio
:
Ta z lewej. Chyba nieużywana. Środek dziewiczy, powysychane oliwy. Już wykąpana, naoliwiona, radośnie cyka z siostrą ;)


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.