Uszkodzony ST 25
Odpowiedz do tematu

:
Iks napisał/a:
Cytat:
No ok...
To poproszę o badanie, ktore pokazuje, ze w etach nawala naciąg. Stary zarzut, znany od dawna, badań dalej brak.
Tez tylko opinie użytkowników, zegarmistrzów itd.
i nikt nie robi wrzasku.


Nie no stary, to Ty stawiasz tezę, że ST jest gorszy, więc ja Ci nie będę udowadniał, że ETA jest gorsza - ja takiej tezy nie stawiałem. :popcorn: To Ty z uporem maniaka wyciągasz wnioski dot ogółu mechanizmów ST25, bo miałeś styczność z jednym, a o kilku kolejnych czytałeś w sieci, stąd ja napisałem Ci, że w badaniach statystycznych to tak nie działa, żeby może w jakiś sposób naprowadzić Cię na prawidłowe wnioski. I co? Jajco! bo odwracasz kota ogonem jeśli argument nie pasuje do Twojej wizji świata. hmmm To jest naprawdę prosta sprawa - masz 1000 parnisów i 100 seagulli z ST, zakładamy hipotetycznie, że zepsuło się 10 parnisów i jeden seagull - dla Ciebie wniosek z tego jest taki, że parniaki są 10x bardziej awaryjne. No sorry facepalm


To ty wyciągasz błędne wnioski. Po raz czwarty - gdzie ja napisałem, że ST-25 się psuje??? Pisałem, ze Parnisy się psują. Nie, że ST2-5 się psuje.
Interpretujecie po swojemu i tyle. Co do tezy, że automat naciągowy ETY się psuje - to był niegdyś często podnoszony problem nikt po uszach nie dostał.
Co do tamtej awantury z kaido - wciąż nie uważam, ze pisałem bzdury.
Tylko styl dyskusji macie beznadziejny...

Naprawdę, skończcie, bo to do niczego nie prowadzi. Piąty raz nie napiszę, że nie krytykuję ST-25, jeśli ktoś jeszcze nie dosłyszał :)

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Aha.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Aha.


I to szesnasty ostatni raz :)

:
Dobra wiadomość: to pamiętnik partyzanta. Kończy się: "A na koniec przyszedł leśniczy i wszystkich wygonił".
Zła wiadomość: chyba jesteśmy dopiero w 1940... cool
:D


Pseudo: Gburny.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
pmwas napisał/a:
Iks napisał/a:
Cytat:
No ok...
To poproszę o badanie, ktore pokazuje, ze w etach nawala naciąg. Stary zarzut, znany od dawna, badań dalej brak.
Tez tylko opinie użytkowników, zegarmistrzów itd.
i nikt nie robi wrzasku.


Nie no stary, to Ty stawiasz tezę, że ST jest gorszy, więc ja Ci nie będę udowadniał, że ETA jest gorsza - ja takiej tezy nie stawiałem. :popcorn: To Ty z uporem maniaka wyciągasz wnioski dot ogółu mechanizmów ST25, bo miałeś styczność z jednym, a o kilku kolejnych czytałeś w sieci, stąd ja napisałem Ci, że w badaniach statystycznych to tak nie działa, żeby może w jakiś sposób naprowadzić Cię na prawidłowe wnioski. I co? Jajco! bo odwracasz kota ogonem jeśli argument nie pasuje do Twojej wizji świata. hmmm To jest naprawdę prosta sprawa - masz 1000 parnisów i 100 seagulli z ST, zakładamy hipotetycznie, że zepsuło się 10 parnisów i jeden seagull - dla Ciebie wniosek z tego jest taki, że parniaki są 10x bardziej awaryjne. No sorry facepalm


To ty wyciągasz błędne wnioski. Po raz czwarty - gdzie ja napisałem, że ST-25 się psuje??? Pisałem, ze Parnisy się psują. Nie, że ST2-5 się psuje.
Interpretujecie po swojemu i tyle. Co do tezy, że automat naciągowy ETY się psuje - to był niegdyś często podnoszony problem nikt po uszach nie dostał.
Co do tamtej awantury z kaido - wciąż nie uważam, ze pisałem bzdury.
Tylko styl dyskusji macie beznadziejny...

Naprawdę, skończcie, bo to do niczego nie prowadzi. Piąty raz nie napiszę, że nie krytykuję ST-25, jeśli ktoś jeszcze nie dosłyszał :)


Czyli psują się Parnisy, które są na innych mechanizmach niż ST25?

No to jaki to związek z tym tematem?

:D

:
Jacek. napisał/a:
Zła wiadomość: chyba jesteśmy dopiero w 1940... cool


My jak my, ale on jest w 1910. Czekają go dwie wojny światowe i walka z interwentem.

Santino napisał/a:
Czyli psują się Parnisy, które są na innych mechanizmach niż ST25?


Watsonie, nie dedukuj ...
Może chodzi o te nowe na Miyotach ?
Przecież ich tez nie widział - to w zasadzie nawet powinien wyrazić opinię... hmmm
:D

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2016-04-11, 22:59, w całości zmieniany 2 razy
:
Dedukuj - czy tam Dukaj - to moje drugie imię :)

:
.. od Dukaj tylko krok do Tokaj, więc ... :D

:
ALAMO napisał/a:
.. od Dukaj tylko krok do Tokaj, więc ... :D


Nic mi nie mów - tylko jeden mi został w lodówce - 5-putonowy - czeka na "okazję" ;)
A ostatnio, na węgierskim tygodniu w Lidlu - nic ciekawego nie było u mnie :(

:
ALAMO napisał/a:
.. od Dukaj tylko krok do Tokaj, więc ... :D


Przymk siem. Muszę rano do fabryki, a Budafok w szafce straszy cool


Gburp/

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Cytat:
A ostatnio, na węgierskim tygodniu w Lidlu - nic ciekawego nie było u mnie :(


Nigdzie nie było, jakieś słabe zweigelty po 300 forintów :(
Ale za 3 tygodnie będe to się obkupię :))

Jacek, oj tam straszy ... weź mu zrób "buuu" i zobaczymy jaki twardy :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2016-04-11, 23:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Ze szmuglu od Madziarów z Hungarocontrolu.

Nie kuś.

G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
... toz niewiele młodsze od rzeczonej Kasztanki ...
Uchowało się ?
Przynaj że przez przypadek zasypałeś koksem w piwnicy i dopiero teraz odkopałeś ?
pifko

:
ALAMO napisał/a:
Nigdzie nie było, jakieś słabe zweigelty po 300 forintów
Ale za 3 tygodnie będe to się obkupię

Znaczy przyzwoity bikaver był - od Gal Tibor - Ti Ti.
Ale z tokajów nic.

:-(

Ale skoro mówisz, że będzie niedługo, to przeżyję jakoś ;-)

:
Stoi jakieś dwa lata z okładem. Jest we flaszce po czymś.

G.

"We offer best solutions in search of a problem"
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.