SEIKO SUPER QUARTZ SQ 100 Pilot E6B Slide Rule Chronograph
Odpowiedz do tematu

: SEIKO SUPER QUARTZ SQ 100 Pilot E6B Slide Rule Chronograph
Stary, mocno złachany ale chyba ciekawy:







Kupiony na początku lat 90-ych w Szwecji, po mocno promocyjnej cenie. Przez parę lat noszony codziennie. Pełna nazwa:
SEIKO SUPER QUARTZ SQ 100 Pilot E6B Slide Rule Chronograph Alarm Computer watch 7T34-6A90 SEH083P
Ufff!


-----------------
Edit Mod - Poprawiłem zdjęcia Maxio

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-07-07, 11:21, w całości zmieniany 2 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
kurde! fajny! troche styrany juz życiem, ale bardzo mi sie podoba. Chrono i alarm?
Alarm normalny dzwiękowy?

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Siekacz zacny :smile: :smile: , jeno bakteryjka :razz:

Zinajda, skaluj foty, najlepiej na 800x600

:
Ad Olej0070
Tak, dźwiękowy, takie bzyczenie. Tarczka u dołu służy do nastawiania czasu alarmu.
Ad Swedos
Jasne, OK.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Mi sie bardzo podoba ten slide rule super quartz , mogłbym takiego przygarnąć chocby dzis :)
Jak ktoś powie że to taki Breitling to niech wie ze ten wzór wcale nie jest wymysłem Breitlinga , a jak nie wierzy to wujek google pomoże :P

:
...a mi kompletnie nie podchodzi

:
mnogość kreseczek i cyferek mnie przygniata w tym zegarku. mnie jakos nie podoba sie.

:
Szczerze, ja też miewam trudności ze znalezieniem wskazówek wśród róznych tarcz i tarczek.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Blaz
[Usunięty]
:
Hehe. :mrgreen:

Dlatego nigdy nie rozumiałem tego pędu do breitlingowych tarcz. :wink:

:
Ale kiedy go nabyłem (a tak, dlatego, że podobny do Breitlinga), prawie dwadzieścia lat temu, te wszystkie tarczki, kręcące się wskazówki itp bajery-rowery strasznie mi się podobały. Potem mi trochę przeszło, ale że robił wrażenie na klientach nadal nosiłem. Do tego, że do odczytu godziny powinno wystarczyć zerknięcie, dochodziłem stopniowo, w miarę jak pogarszał mi się wzrok.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2010-07-09, 11:35, w całości zmieniany 2 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Oddalem dziadkowi takiego Seikacza SQ na 7546A - 4 kamienie.Spodobal mu sie a ja go raczej nie nosilem (-;


"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Bardzo pyszne Seiko Zinajda

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.