ROMAIN JEROME TITANIC
Odpowiedz do tematu

: ROMAIN JEROME TITANIC
Okazuję się, że można pójść o krok dalej niż stworzenie pokrytej rdzą tarczy i zrobić także bezel z zardzewiałej blachy i to nie byle jakiej, bo z wraku Titanica :shock:



http://www.romainjerome.c...na-46/index.lbl

Nie żebym Was podpuszczał Kumotrzy, ale stworzenie takiego moda będzie wymagało użycia batyskafu :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez AdamW 2010-06-30, 23:14, w całości zmieniany 1 raz
:
Jest tak okrutnie brzydki ze az iskrzy miedzy nami - podoba mi sie bez kitu
Batyskafu nie mam :/

:
hotwax napisał/a:
Jest tak okrutnie brzydki ...

...i tutaj bym skończył

:
Ile takie cacuszko kosztuje? Nigdzie nie mogę znaleźć...

:
coś koło 120 parnisów :lol:

:
...osz Ty w laczki, tyle szmalu - masakra jak dla mnie




...mogę zorganizować kawał blachy ze starego Jelcza, też będzie mega pordzewiała, dorobi się historie, że to z jakiegoś automobilu co zacnych ludzi woził i będzie malinowo :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-06-30, 23:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Żeby dobrze wyglądał powinien mieć jeszcze bransoletę z zardzewiałego Ubota :mrgreen:

:
Właśnie znalazłem jakiś niby cennik hmm spooooro :lol:

:
Właśnie mnie natchnęło, że myśląc o edycji zegarka forumowego 2011 moglibyśmy się stworzyć uroczorudą Maryne inspirowaną jakimś naszym ORP. Najlepiej takim z którego da się coś uszczknąć choć na klamerkę bez użycia batyskafu :wink:
Będzie znowu Made in Poland :!:

Ostatnio zmieniony przez AdamW 2010-07-01, 00:14, w całości zmieniany 2 razy
:
Straszny brzydal.
Trzeba by z metką nosić :lol: ...

:
Romek robi niebanalne zegarki. To jedna z moich ulubionych firm. Prawdziwe dzieła sztuki, a ze sztuką bywa tak, że artyska bywa niezrozumiały przez plebs i krytyków ... takie życie wśród niziołków. ;)

Kilka dokonań Romka z truchła, a w zasadzie to z blachy z tej samej partii, która została wykorzystana do zbudowania Titanica






Cabestan ... sam miód


Day and Night - mój ulubieniec. 2 tourbillony wskazują kiedy jest dzień a kiedy noc ... i tyle. Godziny nie odczytasz bo po co?


A to chyba jakiś koncept albo fantazja fanów ale w klimatach Romka

Ostatnio zmieniony przez kubama 2010-07-01, 08:13, w całości zmieniany 1 raz
Foch und Ch.
:
Brzydal jest, ale jaką ma historię.

:
Żadnej nie ma historii - to jest po prostu taka sama stal okrętowa jak używana kiedyś w stoczniach, i tyle. A toto faktycznie szybko strasznie się utlenia, bo to prawie samo żelazo.

:
Toż przeca PISzę "jaką ma historię" :wink: :lol:

:
kubama napisał/a:
(...) że artyska bywa niezrozumiały przez plebs i krytyków ... takie życie wśród niziołków. ;)

...sam jesteś plebs

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.