Balticus Polska
Odpowiedz do tematu

:
Widzieli, widzieli. Na fejsbukowiej grupie czasoholi Bartosz wrzuca czasem fotki prototypu. IMO fajny

:
Czysta ojro podobno ..

:
Słoniu napisał/a:
Widzieli, widzieli. Na fejsbukowiej grupie czasoholi Bartosz wrzuca czasem fotki prototypu. IMO fajny
Obrazek


I strasznie namiętnie poszukuje znajomych, już ze cztery razy zaproszenia dostawałem...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Słoniu napisał/a:
IMO fajny


Imo - nudny, wtórny, oklepany, bez polotu, z syndromem psich jajec, a na tym zdjęciu widać absolutnie wszystko z wyjątkiem zegarka.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Na rysunkach wygląda fajnie (szary zwłaszcza), na fotkach...nie wygląda w ogóle :D
Poczekamy, zobaczymy...

[ Dodano: 2015-12-10, 22:24 ]
EIT: Na FB jakieś przyzwoitsze zdjęcia, no i mesh imo nijak nie pasuje, to jest zegar na pasek...

:
Bo to nie jest imo design tylko przypadkowy zbiorek chodliwych tematów - meszyk, wewnętrzny bezel, polerka, nakładane indeksy, falki jak w omedze etc. takie różne hasła często powtarzane na forach tyle, że wyrwane z kontekstu i zebrane do kupy - nieco bezładnie, znaczy może i ujdzie jako całość, ale totalnie do zapomnienia, takie meeeh :/ #starebyło No i cena skalkulowana na jak najszybszy zysk, raczej na pewno to wszystko pochodzi z chińskiego katalogu. Niemniej jednak liczę na sukces i rozwój marki ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Sylwek
[Usunięty]
:
Na pewnej stronie ze Svenska można sobie taki wynalazek stworzyć za mniej niż czysta ojro

"balticum japan movement" brzmi jak zwykła moduwa pokroju kalwinklajn


Nie mogę się w szczegółach zapoznać z ofertą,bo nie ma mnie na ryjoksiążce, jestem dyskryminowany ....

nie warto dalej o tym pisać :D

:
Skojarzył mi się ten styl z zegarkami Android hmmm

:
Androidy są ładniejsze, o wiele ładniejsze ;) .

Antisocial and faceless...
:
Jeśli poerścień jest obrotowy, to "30" jest "do góry nogami"?

:
Jakby dali koronki rozmieszczone jak w kompresorach i porządne szkło to jeszcze...
A tak to słabo.
Chociaż te kolorowe mogą zaskoczyć.

Skate or die!
:
Santino napisał/a:
Jeśli poerścień jest obrotowy, to "30" jest "do góry nogami"?

Tak :shock:

:
mw75 napisał/a:
Androidy są ładniejsze, o wiele ładniejsze ;) .


Dokładnie.
Też od razu takie skojarzenie i refleksja - brzyydaal :/
Ale ja się nie znam hmmm

:
Jeżeli to byłaby koperta z brązu to dla mnie extra



Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.